Deprem 28.06.2020 20:43

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Biz İzmir'de resmen aşağı inmiş gibi olduk ,siz bölgeye daha yakınsınız ,kaçıncı kattasınız ki İzmir kadar duymadınız ,şaşırdım şimdi :alala
Bu arada bir şeyler dolaşıyor başımızda ama ,Allah hayırlara çıkartsın adem.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Biz İzmir'de resmen aşağı inmiş gibi olduk ,siz bölgeye daha yakınsınız ,kaçıncı kattasınız ki İzmir kadar duymadınız ,şaşırdım şimdi :alala
Bu arada bir şeyler dolaşıyor başımızda ama ,Allah hayırlara çıkartsın adem.
Abi Zemin üstü birinci kat bizim ev. Yeni bina. Bu yöreler hep alçak yapı biliyorsun, 3 kattan büyük ev yok bizim buralarda, Geniş arazi o nedenle ben oturduğum yerden kalkmaya gerek görmedim ne yalan söyleyeyim. Amin diyorum abicim.

Sabah yine salladı bu arada. Gece 14 kere daha sallamış ama ben duymadım.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Herkese geçmiş olsun.Deprem ülkemizin gerçeği ama hala tedbir yok maalesef.Deprem olunca hatırlanıyor sonra unutulup gidiyor.
Türkiye'de, deprem sözcüğünün anlam karşılığı bu yorum maalesef... 28 hazirandan 30 ekime kadar ne yapıldı? Koskoca bir hiç...

30 ekimden sonra da bir şey yapılmayacak, artçılar yok olunca da, başka bir depreme kadar vur patlasın çal oynasın...

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Türkiye'de, deprem sözcüğünün anlam karşılığı bu yorum maalesef... 28 hazirandan 30 ekime kadar ne yapıldı? Koskoca bir hiç...

30 ekimden sonra da bir şey yapılmayacak, artçılar yok olunca da, başka bir depreme kadar vur patlasın çal oynasın...
Beklenen İstanbul depremi çok büyük yıkım getirecek ülkemize biz hala rant için kanal yapma inadında bir iktidar tarafından yönetiliyoruz.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Beklenen İstanbul depremi çok büyük yıkım getirecek ülkemize biz hala rant için kanal yapma inadında bir iktidar tarafından yönetiliyoruz.
İzmir depremi şiddetinde olursa ki, daha şiddetli bekleniyor... İstanbul'un dolayısı ile ülkenin tarihi değişir... İzmir gibi ulaşım ağı açık ve kolay bir şehrin trafiğini tıkayabilen cahil yaratıklar İstanbul'un giriş çıkışını kilitleyerek bir birini yer Allah korusun.

Bu ülkeye zararı, virüs, deprem, kaza vs vermiyor. Cehalet veriyor maalesef.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt