Denon DHT-S316 Soundbar 3135 TL!

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
denon-soundbar.jpg

Denon DHT-S316 Soundbar 3135 TL
  • 2.1 Kanal
  • Dolby Digital / DTS çözme
  • HDMI CEC / ARC desteği
  • Kablosuz Subwoofer
  • Bluetooth
  • 3.5 mm AUX girişi, Optik Giriş
  • Kızılötesi (IR) uzaktan kumanda
  • 3D Sanal Surround Yapma, Yazılımsal Diyalog Geliştirme ( Konuşma Seslerini İyileştirme)
  • Duvara Monte Edilebilir

Ürün hakkında pek bilgim yok, soundbar arayışında olanlar araştırabilir.
Amazon'daki yorumlardan anladığım kadarıyla 3D konusunda pek iyi değil, müzik için elverişli sanırım.
Bir de Subwoofer'ı büyük odalar için ideal değil anladığım kadarıyla.

İşin ilginci üretici kaç watt olduğunu bile paylaşmamış. :kiskis

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Umut un paylaştıkları hep referans markalar fiyatlarda eccük tuzlu

TEKNOwest TEKNOwest bunların araba parasına sadece ana üniteleri var :) tv fiyatı yanında hiç bişey

Fikoyu etiketlemisim nerden çıktıysa bende anlamadım :)

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
2.1 soundbar bu kadar fiyat etmez bence.
Gücünü bile paylaşmadığı için bana da güven vermedi ama ben kanal sayısına değil altyapıya bakarım şahsen.
Aslında soundbar olayına tamamen karşıyım ama iyi üreticiler iyi iş çıkarabiliyor.
Ama o da ucuza olmuyor, her şeyin bir bedeli var kısacası.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Soundbar almaya çok niyetlendim fakat iyi bütçe ayırmak lazım bilinen markalar için.Diğerleri içinde son kullanıcı yorumu olsa değerlendirecektim ama sağlıklı yorum bulamadım.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Soundbar almaya çok niyetlendim fakat iyi bütçe ayırmak lazım bilinen markalar için.Diğerleri içinde son kullanıcı yorumu olsa değerlendirecektim ama sağlıklı yorum bulamadım.
Dinleme imkanı varsa gidip bir mağazada test edin derim hocam.
Bu devirde bu döviz kuru ve vergiler ile bir sinema sistemi veya stereo sistem kurmak cidden lüks. (Sıfır alındığında.)

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Dinleme imkanı varsa gidip bir mağazada test edin derim hocam.
Bu devirde bu döviz kuru ve vergiler ile bir sinema sistemi veya stereo sistem kurmak cidden lüks. (Sıfır alındığında.)

Çok yüksek beklentim yok.Filmlerde izleme keyfini artırsın istiyorum ama 2. el bile soundbar ne alınır karar veremedim.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Tavsiyem, soundbar bakma.
Ayrıca izlediğin film 2 kanal Stereo falansa o masrafa girmene pek değmez.
Oynattığın dosya da önemli.
Genelde netflix üzerinden izliyorum 2 kanal bazen 5 kanal değişik versiyonlar denk geliyor. Yüksek beklentim yok dediğim gibi filmlerde ses olarak tatmin etsin yeter. Önerin var mı? İllaki sound bar demiyorum ama kablo kalabalığı da olsun istemiyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Genelde netflix üzerinden izliyorum 2 kanal bazen 5 kanal değişik versiyonlar denk geliyor. Yüksek beklentim yok dediğim gibi filmlerde ses olarak tatmin etsin yeter. Önerin var mı? İllaki sound bar demiyorum ama kablo kalabalığı da olsun istemiyorum.
Büteç belirtirseniz daha iyi olur ama ayrı bir konu açsanız daha iyi olur, burası kirlenmesin.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Gücünü bile paylaşmadığı için bana da güven vermedi ama ben kanal sayısına değil altyapıya bakarım şahsen.
Aslında soundbar olayına tamamen karşıyım ama iyi üreticiler iyi iş çıkarabiliyor.
Ama o da ucuza olmuyor, her şeyin bir bedeli var kısacası.

Bazı ecnebi siteleri 100w yazmış ses çıkış gücüne bazıları 80 bazıları 160 muallakta değerler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt