DEKUPAJ TESTERE TAVSİYESİ

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
Merhabalar.
Evde, bahçede kullanmak, eski ahşaplardan kendin yap şeklinde raflar veya yeni bir seyler ortaya çıkarmak adına dekupaj testere almak istiyorum.
Çok fazla çeşit, çok fazla detay var ürünlerle ilgili, tecrübem ise yok. Bu noktada kaç watt olmalı, ne olmalı vs kullanıcı tecrübesine dayalı tavsiye ve yorumlar bekliyorum sizlerden.
Ben Bosch PST 800 modelini beğendim ama teknik kısımları konusunda yorumlar da lazım. Yardımcı olursanız sevinirim.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Merhaba,
Bizim şirkette ufak bir atölye var orada Makita 4350CT kullanıyorlar, ama baktım fiyatına 1200 TL civarlarında.. Ben anlamam bu tür ürünlerden ama bizim ustalar Makitanın tüm ürünlerinden çok memnunlar, belki Bosch'un o modeline denk gelen Makita ürününe bakabilirsiniz..

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
Teşekkürler yanıt için. 365-550 TL arası bakıyorum. İndirim çeki, banka kampanyası vs duruma göre fiyatlar değişiyor bakalım aklımda.

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
Çok kalın kesimler yapmayacaksınız
Suan A101 uygun fiyatlı dekupaj satışta var.
Teşekkürler yanitiniz icin. Uygun fiyatli ama ömrü nasıl merak ettim. Elinde kalanlar da alip, ortalama kullanip, daha sonra da daha kullanisli olanlara geçenler de. O nedenle a101e baktiklarimi geri planda biraktim biraz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt