Data Hattı

SenolEker Çevrimdışı

SenolEker 

Aktif Üye
31 Tem 2021
127
60
Bir data hattım var, iptal olsun istemiyorum. Bunu nasıl olabildiğince düşük maliyetle "park" ederim? Ya da kullanmadığımda olabildiğince ücret ödemeyeceğim, kullandığımda da "kilobayt başına" tarifelerle saatte bin lirayı aşan faturaların gelmeyeceği bir tarife biliyor musunuz? Operatör önemli değil, hattımı taşırım. Ama Türk Telekom hariç. Çünkü onda data hatlarında online işlemlere girilmiyor.

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
195
38
Sim kart sanırım 3/4g dağıtıcı hat.
Hangi operatöre ait ise ara onu. Veya aç göz olmayan bir yakın şubeye git normal hatta çevir sonra uygun paket yapsın. Benimde data hattı idi düze çevirdim halen bende. Çünkü alfabetik olarak çift numara çok ve değeri yüksek diye iptal etmedim

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
381
Mevcut paketler varsa ve taahhütü bittiyse iptal edin.

Data hattı olarak kalmaya devam eder sadece telsiz vergisi ödersiniz.

Bu arada hukuki net'de bulunmuş muydunuz hiç, isminiz tanıdık geldi.

SenolEker Çevrimdışı

SenolEker 

Aktif Üye
31 Tem 2021
127
60
Sim kart sanırım 3/4g dağıtıcı hat.
Hangi operatöre ait ise ara onu. Veya aç göz olmayan bir yakın şubeye git normal hatta çevir sonra uygun paket yapsın. Benimde data hattı idi düze çevirdim halen bende. Çünkü alfabetik olarak çift numara çok ve değeri yüksek diye iptal etmedim
Aynen öyle. Normal hatta çevirebiliyor muyuz? Ben öyle olmaz diye biliyorum, o yüzden hiç teşebbüs etmedim.

Mevcut paketler varsa ve taahhütü bittiyse iptal edin.

Data hattı olarak kalmaya devam eder sadece telsiz vergisi ödersiniz.

Bu arada hukuki net'de bulunmuş muydunuz hiç, isminiz tanıdık geldi.
Kartı ıptal edersem iptal olur. Neyi iptal edeyim anlamadım. Biraz açar mısın? Taahhütüm yok.
Ve evet, Hukuki.net'te editörüm.

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
381
Aynen öyle. Normal hatta çevirebiliyor muyuz? Ben öyle olmaz diye biliyorum, o yüzden hiç teşebbüs etmedim.

Kartı ıptal edersem iptal olur. Neyi iptal edeyim anlamadım. Biraz açar mısın? Taahhütüm yok.
Ve evet, Hukuki.net'te editörüm.
İçinde herhangi bir paket yoksa sadece telsiz vergisi ödeyerek hattı elinizde bulundurmaya devam edebilirsiniz. Hiç kullanmasanız bile telsiz vergisi ödemek zorundasınız. Aylık yaklaşık 3 liradan yılda 36 TL yapar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt