Dahili Depolama Olarak Kullanılan USB Bellek

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaş Noktacı çıktı Emmi uyarı 7 gün
⛔yasaklı⛔ olsun bir daha yapmaz :kiskis

Screenshot_2023-02-26-02-07-21-724_com.opera.browser.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Arkadaş Noktacı çıktı Emmi uyarı 7 gün
⛔yasaklı⛔ olsun bir daha yapmaz :kiskis
Yasaklı da olmasın,yasaklayıcı zihniyette değiliz çok şükür ama silme konuyu,bırak kalsın.Bir konuda adam 1 yıl sonra çözüm yazmış ,1 yıl sonra :)
Bozuk değil hocam, dahili depolama olarak biçimlenen usb belleğin içini ne bilgisayarda ne de tv de göremiyoruz. Varsa bir çözümünüz alalım.
Zaten çözümü vermiştim kendisine ,bana verdiği cevaba bak ,lahavleeee :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yasaklı da olmasın,yasaklayıcı zihniyette değiliz çok şükür ama silme konuyu,bırak kalsın.Bir konuda adam 1 yıl sonra çözüm yazmış ,1 yıl sonra :)

Zaten çözümü vermiştim kendisine ,bana verdiği cevaba bak ,lahavleeee :)
Komple yasaklamak lazım diyorsun Sota Sota Başkan kıyamaz :hihi

HrnSrky Çevrimdışı

HrnSrky

Yeni Üye
25 Ocak 2023
15
35
Merhabalar hocam benimde bir sorum olacak müsaadenizle,
Homatics Box R 4K Plus cihazım Kinston usb 2.0 belleği okunuyor açıyor fakat Box tan usb belleğe bir dosya atamıyorum izin vermiyor, halbuki yazma koruma falan da yok usb de. Ayrıca bi ayar yada bi program mi gerekiyor acaba.
Teşekkürler.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Homatics Box R 4K Plus cihazım Kinston usb 2.0 belleği okunuyor açıyor fakat Box tan usb belleğe bir dosya atamıyorum izin vermiyor, halbuki yazma koruma falan da yok usb de. Ayrıca bi ayar yada bi program mi gerekiyor acaba.
Teşekkürler.
Geliştirici senenekleri harici birime yazmaya zorla deyip deneyin.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Teşekkürler.
Umarım chip bozulmamıştır, başka bir cihazda mesela laptop gibi denedin mi belleği :alala

HrnSrky Çevrimdışı

HrnSrky

Yeni Üye
25 Ocak 2023
15
35
Geliştirici senenekleri harici birime yazmaya zorla deyip deneyin.
Yaptım ama yine aynı başka bir usb bellek taktım sıkıntı yoktu. O belleği Rufus ile ve pc de formatladim yine aynı.

Umarım chip bozulmamıştır, başka bir cihazda mesela laptop gibi denedin mi belleği :alala
Aynen hocam pc de yada telefona otg bağlayınca sıkıntısız kullanıyorum bellek içine yazma silme işlemleri yapabiliyorum ama box ta sadece okuma yaptırıyor bellek içine bisey atarken izin istiyor ve veremiyor izni farklı file manager ler ile de aynı durum.

Geri
Üst Alt