Daewoo bir tv geliyor .

IzmirliBirKardes Çevrimdışı

IzmirliBirKardes

Yeni Üye
13 Ocak 2022
6
30

Daewoo 55DM54U bir akrabam getiriyor. Ama internette hiç videosu çekilmemiş. Benim öğrenmek istediğim netflix de yuksek kalıte fılm izleyebılır mıyım . Sertifika olarak vision destegi olur mu.? Ebey sitesinde hdr 10 ve vision gösteriyor ama o genel olarak var mı bilmiyorum.Rica edersem bu konuda bana yardımcı olur musunuz ?

EDİT: Soru üzerine video çekilip ilk mesaja ve konuya video linki eklenmiştir

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

thementalist

Yeni Üye
18 Ocak 2022
6
36
Bu üründen ben satın aldım. Televizyon geldiğinde detaylı yorum yapabilirim bekleyen arkadaşlar varsa bana mesaj atarak, süreç ve televizyon hakkında zaman içinde bilgi alabilirler. Televizyon alışverişim öyle bir hale döndü ki, adem beyin videodaki gibi yaaani dediği uygun fiyatlı ama f/p olabilecek bir modele yöneldim. Panel ve anakart konusunda endişelerim giderilince de aldım. Yoksa amazonda indirim bekliyordum. Bakalım ne çıkacak şansımıza. Netflix açsın yeterli bizim için.

E Çevrimdışı

ErsinA

Yeni Üye
2 Şub 2022
1
49
Merhaba
Daha önce kullandığım SONY 43W805C kullandığım tv. çocuk oyuncak attı ve ekranı kırdı. Masrafı 3500-4000 TL civarında yaptırmadım. Görüntüsü çok iyi fakat Android uygulaması sorunlu. Youtube kilitleniyordu. Yazılımdan memnun değildim.

Daewoo 43DE54F 43" Full HD fiyatı Hepsiburada indirimde 3.099 TL ye satılıyor. Bu fiyatta bir tv alınır mı?
Fiyatı HDR panele göre uygun geldi bana. Bu fiyata yakın Vestel veya Toshiba nın hangi 43" modelleri daha iyi seçim olur acaba?

Bu ürün hakkında Hepsiburada Vestel ürün asistanlarının bilgisi yok.
epey.com sitesi HDR 10 var demiş

Bu panel hakkında bilgi verebilir misiniz

Panel üreticisi?
Panel tipi?
Panel yazılım hızı?
HDR 10 ?
Ses sistemi?
Çekirdek sayısı?

Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

Yusufclp 

Aktif Üye
10 Şub 2021
74
45
Adem beyin videosuna konu televizyonun 50 " olanını arkadaşım için hepsiburada dan 4499 liraya aldık. Normalde 5000 liraya satılıyor. Arada kısa süreli indirim yapılıyordu. Biz 2 kez 5000 den verdiğimiz siparişi iptal edip indirimi yakladık. Arkadaşım çok beğenmiş. Teknoloji ile çok ilgili olmadığından çok detay soramıyorum. İhtiyacım olsa ben de alırdım. Çünkü piyasada benzer özellikteki televizyonlar 6000 lira üzeri fiyatlara satılıyor.

A Çevrimdışı

azril

Yeni Üye
6 Şub 2022
18
44
A Çevrimdışı

arifakinti

Yeni Üye
8 Şub 2018
45
Adem Helvacı Adem Helvacı abi video incelemen için teşekkürler. Daha önce wp den de konuştuk bende arayıştaydim hiç aklımda böyle bir model yoktu ama bütçem önemli olduğu için bunu aldım bir anda :)

Pazar akşamı sipariş verdim. Hb de 5200 düşmüştü 400 de kupon kullandım 4800 e tam bir f/p canavarı oldu diye düşünüyorum :) TV gelince bakalım umarım beğenirim. Yardım ve desteklerinden ötürü tekrardan çok teşekkür ederim abicim. Saygılar.

Edit: Alacak arkadaşlar takip edin sürekli indirime giriyor cihaz. Sabahları 6999 TL iken akşamları 5199 a düşüyor :)

M Çevrimdışı

metinoz92

Aktif Üye
31 Mar 2019
69
31
Adem Helvacı Adem Helvacı abi video incelemen için teşekkürler. Daha önce wp den de konuştuk bende arayıştaydim hiç aklımda böyle bir model yoktu ama bütçem önemli olduğu için bunu aldım bir anda :)

Pazar akşamı sipariş verdim. Hb de 5200 düşmüştü 400 de kupon kullandım 4800 e tam bir f/p canavarı oldu diye düşünüyorum :) TV gelince bakalım umarım beğenirim. Yardım ve desteklerinden ötürü tekrardan çok teşekkür ederim abicim. Saygılar.

Edit: Alacak arkadaşlar takip edin sürekli indirime giriyor cihaz. Sabahları 6999 TL iken akşamları 5199 a düşüyor :)
Kuponu nereden temin ettiniz hocam?

A Çevrimdışı

arifd36

Yeni Üye
8 Eyl 2022
1
33
yeni bir tv alacağım inşalah. Bu tv de telefondan bluetooth ile tvye görüntü yansıtılabiliyor mu?
teşekkürler.

S Çevrimdışı

SKRY86

Yeni Üye
15 Kas 2017
25
Merhaba,

Bende hb dan Daewoo 50 inc uhd tv aldım. bugün kurulum yapıldı. Panda va panel çıktı. Önceki tv im Vestel 49ub8300 dü Samsung va paneldi. Va ekrana alışmıştım fakat panda va Samsung a göre kötü. Net değil sanki. Sd yayınlarda bariz kötü. Full hd de idare eder. Yanlardan Samsung gibi çok solma yapmıyor. 4k videolarda iyi.
Tv nin içindeki kart harika çok hızlı. Mb180e. Yani internet te bile dolaşabilirsiniz. Uygulamalar güzel. Tv yi iade etsem bu fiyata tv yok. Kararsız kaldım.
Aslında bu panel Toshiba da da kullanılıyormuş. Onların fiyatları daha yüksek. Ondaki panda panelde böyleyse o paralar verilmez.

Puanım, Tv nin karti 10/10. Paneli 3/10.

Geri
Üst Alt