Daewoo bir tv geliyor .

I Çevrimdışı

IzmirliBirKardes

Yeni Üye
13 Ocak 2022
6
30

Daewoo 55DM54U bir akrabam getiriyor. Ama internette hiç videosu çekilmemiş. Benim öğrenmek istediğim netflix de yuksek kalıte fılm izleyebılır mıyım . Sertifika olarak vision destegi olur mu.? Ebey sitesinde hdr 10 ve vision gösteriyor ama o genel olarak var mı bilmiyorum.Rica edersem bu konuda bana yardımcı olur musunuz ?

EDİT: Soru üzerine video çekilip ilk mesaja ve konuya video linki eklenmiştir

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

thementalist

Yeni Üye
18 Ocak 2022
6
35
Bu arada ürünün epey sitesinde kullanma kılavuzu mevcut, kılavuzda dolby vision açıklaması mevcut, yani üründe var. Ancak akıl karıştıran şu hepsiburada da 36 ay yazmasına rağmen, kılavuzda 2 yıl garanti yazıyor.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
MB130 ve MB230 Anakarttan çok daha hızlı bir anakart kullanıldı. Smart portal uygulamaları bile çok hızlı açılıyor.

20220113_085448.jpg

MB230 yerine bu takılır mı acaba :alala

T Çevrimdışı

thementalist

Yeni Üye
18 Ocak 2022
6
35
Bu üründen ben satın aldım. Televizyon geldiğinde detaylı yorum yapabilirim bekleyen arkadaşlar varsa bana mesaj atarak, süreç ve televizyon hakkında zaman içinde bilgi alabilirler. Televizyon alışverişim öyle bir hale döndü ki, adem beyin videodaki gibi yaaani dediği uygun fiyatlı ama f/p olabilecek bir modele yöneldim. Panel ve anakart konusunda endişelerim giderilince de aldım. Yoksa amazonda indirim bekliyordum. Bakalım ne çıkacak şansımıza. Netflix açsın yeterli bizim için.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri