Daewoo 55dm54u yerine Vestel 55ua9600-55UA9510

M Çevrimdışı

morpheous

Yeni Üye
8 Ara 2022
15
34
Hocam ben de techwood 55tec9001 modelini almıştım, anakart arızalı çıkınca değişim istedim bugün bana da regal55r755ua11 modelini teklif ettiler. Biraz bakınınca aldığım techwoodun 2 katı fiyatı olduğunu gördüm kabul ettim. Siz kullandınız mı ? Yorum yapabilir misiniz ?
Evet hocam şuan sorunsuz kullanıyorum çok iyi

N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
99
37
İlk cihazımız 3 yıl garantiliydi, değişimden gelecek cihaz 2 yıl garantili oluyormuş. Bu durum neden böyle acaba durduk yere garantimiz de azalıyor :)

N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
99
37
Yeni konu açmadan buradan sorayım dedim. Ua9600’ün kurulumu yapıldı, kanalları da eklendi ama azerspace uydusunu bir türlü ekleyemedik cihaza. Uydu ekle kısmında *** olarak görünüyor tıklanmıyor da azerspace seçemiyoruz. Bu uyduydu nasıl ekleriz acaba?

A Çevrimdışı

akdogan50

Yeni Üye
30 Kas 2022
14
31
Evet hocam şuan sorunsuz kullanıyorum çok iyi
teşekkür ederim hocam. benim de yarın kurulumu yapılacak bayadır bekliyor serviste. size hangi panel denk geldi sorguladınız mı ? verdiğim tv boe ipsdi ve çok memnundum, gelecek olan büyük ihtimal hkc va gelecek sanırım. gerçi Adem hoca 50 ve 65 inç modellerini incelemiş 50 olanda ips yoktu, 65 olanda da ips va karışıktı. 55de durum nasıldır bilemedim artık şansımıza.

O Çevrimdışı

ozanx6767

Yeni Üye
7 Ocak 2023
4
26
Vestel modelleri arasında fark donanım olarak olmaz. Modeller arasında fark kasa ve yazılımsal destekler olur.
Aynı şekilde Grundig içinde geçerli.
Örnek
Gfu7900...2021
Ggu7900...2022
Herşeyi aynı birinde memc var diğerinde yok.

Misal sunny ucuz TV. Çok kötü donanıma ve yazılıma sahip. Ama bir senedir . Çin den getirdiği webos modelleri kendi üretiminden çok daha kaliteli.

Tcl içinde kendi panellerini kullanıyor. Piyasadaki en iyi ve panel üretimini yapar. Ama 43 ve 50 inç leri de kendi panelini kullanmaz. 55 ve üstü de kullanır.

Aynı şekilde Sony de öyle 55 ve üstü csot. 55 altına auo Va dan alır.

Samsung üst modellerini csot ve auo kullanır sadece

Alt modellerini karışık kullanır. Hkc SDP vb. Bu sene panda koymuyor artık. Geçen seneden fark olarak
Çin den getirdiği webos modelleri kendi üretiminden çok daha kaliteli demissiniz biraz daha konuyu acarmisiniz beni bilgilendirirmisiniz bende ax50fil242 modeli var webos işletim sistemli merak ettim kendi üretimi olmayan anakartimi daha farklı tvnin detayları hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim sizce tv tercihim doğrumu tesekkurler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt