Daewoo 50DM54U ekranda oluşan lekeler

A Çevrimdışı

alpereley

Yeni Üye
26 Kas 2021
4
23
Herkese İyi Günler,
Televizyon ekranında birden böyle lekeler oluştu. Sebebi ne bilmiyorum sanki gittikçe de artıyor sabah gördüm ilk şimdi daha çok arttı gibi. Sebebi nedir acaba merak ediyorum. Siyah renk tonunda daha çok belli oluyor ama youtube da renk testi açtım. Orda da lekeler belli oluyordu beyaz siyah leke gibi.
F fikoloji hocam sizi de etiketledim ama doğru mu yanlış mı bilmiyorum bir bilginiz vardır belki dedim.

IMG_20220216_002450.jpg

IMG_20220215_210232.jpg

Son düzenleme:
TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
menü 4725 tuşlayın diagnotic için de vidyo patern test de beyaz temayı seçin görseli alıp foruma ekleyin .Tozlanma olabilir.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Anlık bir sorun olmuş olabilir,pabel kaynaklı yada lvds soketi kaynaklı olabilir takip etmek lazım

A Çevrimdışı

alpereley

Yeni Üye
26 Kas 2021
4
23
Anlık bir sorun olmuş olabilir,pabel kaynaklı yada lvds soketi kaynaklı olabilir takip etmek lazım
Soket derken hdmi kablosunu taktığım Soketten kaynaklı diyorsanız değildi bence çünkü 2. Fotoğraf İnternet üzerinden ilk fotoğraf uydudan geliyordu. Şimdilik takipteyim bir sorun olursa tekrardan yazarım. Teşekkür ederim yardımınız için.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Soket derken hdmi kablosunu taktığım Soketten kaynaklı diyorsanız değildi bence çünkü 2. Fotoğraf İnternet üzerinden ilk fotoğraf uydudan geliyordu. Şimdilik takipteyim bir sorun olursa tekrardan yazarım. Teşekkür ederim yardımınız için.
Lvds panel ile ana kart arasindak ki kablo temassizligi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt