Daewo buzdolabı alınır mı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Ben şahsen ucuzunu al geç mantığındayım gardırop tipi istemesem gene aynı şeyi yaparım fiyat farkı kadar kalite farkı olmuyor çamaşır makinesinde mesela seg 9100 yerine 4 5 katı parasına Bosch falan alsam ne fark edecekti en fazla sessiz olurdu çamaşır makinesi alt katta balkonda ben üst kattayim zerre önemi yok ki Bosch lar da inanılmaz kronik sorunlar var su tasarrufu yapıcam diye az suyla yıkıyor temizlenmiyor çamaşırlar hem ciddi ciddi para sayicam hemde kötü yıkayacak kafayı yerim herhalde
Bahsettiğiniz ürün görsel olarak devasa ama iç hacim olarak çok düşük 487litre.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Herkes bir şeyler yazmış ben de fikrimi ekonomi yönünden yazayım marka karışmıyorum ilk mesajda dört kapılı bir buz dolabı gördüm bence dolabı gidip yakından inceleyin genelde bu tarz dolaplarda iki adet kompresör oluyor yani eve iki adet buz dolabı almış oluyorsunuz bölmeler arası buzlanmayı ve aşırı soğutmayı önlemek için bir çok rezistans kullanılıyor bu yazdıklarımın hepsinin elektriğe ihtiyacı var yani elektrik tüketimi ve ödemeniz artacak bütçenizi düşünüyorsanız göz ardı etmeyin.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Herkes bir şeyler yazmış ben de fikrimi ekonomi yönünden yazayım marka karışmıyorum ilk mesajda dört kapılı bir buz dolabı gördüm bence dolabı gidip yakından inceleyin genelde bu tarz dolaplarda iki adet kompresör oluyor yani eve iki adet buz dolabı almış oluyorsunuz bölmeler arası buzlanmayı ve aşırı soğutmayı önlemek için bir çok rezistans kullanılıyor bu yazdıklarımın hepsinin elektriğe ihtiyacı var yani elektrik tüketimi ve ödemeniz artacak bütçenizi düşünüyorsanız göz ardı etmeyin.
Hem enerji tüketimi, hem hacim ve kullanışlılık. 540-630 lt hacimli tek kapılılar varken çok mantıklı değil gibi geliyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt