Önemli Cumhur Başkanlığı 2.Tur Seçim Anketi

Cumhur Başkanlığı 2.Tura kaldı kime oy vereceksin?

• Recep Tayyip Erdoğan

Oy: 12 26.1%
  • Kemal Kılıçdaroğlu

Oy: 31 67.4%
  • Seçimlere katılmıyorum kimseye oy yok tuzum kuru

Oy: 3 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    46
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cumhur Başkanlığı seçimi 2.Tur'da oyun kime

IMG_20230523_142658.jpg
IMG_20230523_141550.jpg

M Çevrimdışı

merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
14 mayıs günü oy sayımı sırasında sandıklarda ki rezaleti görünce bu sefer müşahitik için başvurdum,
pazar günü sabah 6:30 okulda olucam ,
bu seçim karanlıktan kurtulmak için son şansımız olabilir o yüzden
Pazar günü Boş vermeyin:ciks oy verin:krokop

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
14 mayıs günü oy sayımı sırasında sandıklarda ki rezaleti görünce bu sefer müşahitik için başvurdum,
pazar günü sabah 6:30 okulda olucam ,
bu seçim karanlıktan kurtulmak için son şansımız olabilir o yüzden
Pazar günü Boş vermeyin:ciks oy verin:krokop
Evimin karşısında okulda gönüllü olarak (partiden bağımsız)
birçok sandıkta sayım esnasında bulundum.

Çok ciddi maddi hatalar yapılmasa da YSK verdiği kitapçığı okumadan gelen Sandık başkanları beni çileden çıkardı.

Imza ve kullanılmış oyu tutturamayan bir sandık başkanı
Ee rastgele birkaç tane zarf çekelim onları yakalım.

Dedim siz iyimisiniz.! mutlaka geçersiz oy çıkacak, onlardan yakıp denkleştirmeyi yapın dedim.
Heee bu aklımıza gelmedi.!

"2000tl cebine koyup o parayı edeceğini düşünmek yerine
Yaptığın işin hakkını ver diyemedim". :kiskis

S Çevrimdışı

serdarkaralar 

Aktif Üye
10 Ocak 2023
66
38
bende ilk seçimde görevli değildim, bu sefer gönüllü oldum. hakkımızda hayırlısı olsun.
ben değişimden yanayım. ancak değişimden yana olmayanlar da yok patates soğan şu kadar kıyma bu kadar hayat pahalı kiralar aldı başını gitti dolar şu kadar oldu vs ağlanmayacak. değişirse de kriz olup bunlar yaşanabilir ama en azından ilersi için bir umut olur, neden dersek en azından farklı bir model denenebilir. değişim olmaz ise 21 yıldır yaşanan senaryo, herşeyi ben bilirim devam edecek.
değişim oldu, onlar da yapamadı, en azından biz bunu görür körü körüne aynı insanlara oy verecek kafada olmadığımızı ilk seçimde gösteririz.
kimse kimseye körü körüne bağlanmamalı, doğruyu yanlışı ayırt edebilmeli, hepimiz insanız, hiçbirimiz birimizden üstün değil, şuan başımızda olanların da her yaptığı doğru değil, bir sürü yanlış yüzünden bu durumdayız. akıl mantık çerçevesinde sorgulayarak hareket edelim.

hepimizin hakkında hayırlısı, herkese saygımız sonsuz.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Ben oyumu verdim, değişim şart. Bana kalsa bizlerin oy vermesi kesinlikle yanlış. Yurtdışında yaşayanlar kesinlikle oy vermemeli. Ne zaman kesin dönüş yapar o ülkenin sistemine dahil olur adresimiz oraya alınır, o zaman oy vermelidir

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Ben oyumu verdim, değişim şart. Bana kalsa bizlerin oy vermesi kesinlikle yanlış. Yurtdışında yaşayanlar kesinlikle oy vermemeli. Ne zaman kesin dönüş yapar o ülkenin sistemine dahil olur adresimiz oraya alınır, o zaman oy vermelidir
Kesintisiz 1 yıl türkiyede kalmayana oy kullandırmayacaksın.

Ülkenin içinde bulunduğu sosyal,ekonomik,siyasi sorunları televizyonda yada 1 hafta tatile gezmeye için gittiğinde göremezsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri