"Çözüldü" Ziraat Bankasi ATM parama el koydu

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,267
62
Benim başıma bir kaç değişik banka atm'sinde şu şekilde gelmişdi,atm'ye para yatırırken eğer para yırtık,veya deforme ise kabul etmiyordu,kendi verirken eski,deforme paraları veriyordu.Bu olayları bir kaç kez yaşadım.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
EDIT: Bugun Pazartesi sabah acilis saatinde gidip siraya girdim 4. kisiydim neyse guvenlik gorevlisine durumu anlattim. Guvenlik gorevlisi bana bir dilekce formu verdi bu formu doldurdum ustundeki sorular soyleydi hatirladigim kadariyla
1- Ad Soyad
2- Olayin yasandigi tarih ve dilekcenin yazildigi tarih.
3- Hangi ATM yi kullandigim.
4- Saat kacta gerceklestigi
5- Hangi kart ile islem yaptiysam kart numarasi yada hesap numarasi
6- Yatirdigim paranin kupurleri soyle 1,10,20,50,100,200 diye ayirmislar bunlardan kactane oldugunu yazmaniz gerekiyor ben 8 100luk 1 50 lik 1 10 luk yazdim.
7- Kaptirilan paranin tamami.
8- Imza

Bu formu doldurdum ve guvenlik gorevlisi beni arka odaya goturdu orada calisan bayan benim kimligimi istedi. Kimligi verdikten sonra ziraat bankasinda hesabim var mi diye onu kontrol etti cunku Parayi direk elden vermiyorlar once Ziraat hesabima yatirip geri cektiler ve oyle verdiler elime direk vermediler. Ziraat hesabim olmasaydi durum ne olurdu bilmiyorum. Islemler toplami sanirim 15 ile 20 dk arasi gerceklesti. Bu arada ben islem yaparken vermis oldugum kimlik kartimi unutmusum parayi verdiler kimlik kartini vermediler masanin ustunde olsa gorurdum zaten aklimdan cikmis saat 18 de aradilar hatirlattilar yarin gidip alacagim.
Paranı alabilmene sevindim hocam, geçmiş olsun ?

Geri
Üst Alt