Çok çok acil tavsiyenize ihtiyacım var

Ç Çevrimdışı

Çevik3234

Yeni Üye
1 Ağu 2016
4
öncelikle merhabalar mardinde yaşıyorum sıcaklara dayanamayıp klima almaya karar verdim fakat modeline karar verdiğim klimanın satışını internette çok az sitede buldum, burada satış yapan yetkili servis de piyasanın 400-500 lira fazlasını istedi, şimdi geleyim soruma ; midea mission 12000btu modeli kafama yattı (2gün araştırdım) izmir de bir firmadan 2300 tl (wifi kit dahil) fiyat aldım fakat kafamı kurcalayan soru şu aynı firmanın spot klima gibi bi sitesine daha denk geldim nette spot klima olur mu ya da bilindik biyerden mi almalıyım ? ( satıcının n11 de satışı var ve kendi internet sitesi de var ) kararsız kaldım başınızı ağrıttığım için şimdiden özür diliyorum, ayrıca başka tavsiye edebileceğiniz model (25-30m2 salon son kat çatıda ve dış cephede yalıtım var ) varsa onlara da bakabilirim ilginiz için teşekkür ederim

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547
Cvp: Çok çok acil tavsiyenize ihtiyacım var

Çevik3234' Alıntı:
öncelikle merhabalar mardinde yaşıyorum sıcaklara dayanamayıp klima almaya karar verdim fakat modeline karar verdiğim klimanın satışını internette çok az sitede buldum, burada satış yapan yetkili servis de piyasanın 400-500 lira fazlasını istedi, şimdi geleyim soruma ; midea mission 12000btu modeli kafama yattı (2gün araştırdım) izmir de bir firmadan 2300 tl (wifi kit dahil) fiyat aldım fakat kafamı kurcalayan soru şu aynı firmanın spot klima gibi bi sitesine daha denk geldim nette spot klima olur mu ya da bilindik biyerden mi almalıyım ? ( satıcının n11 de satışı var ve kendi internet sitesi de var ) kararsız kaldım başınızı ağrıttığım için şimdiden özür diliyorum, ayrıca başka tavsiye edebileceğiniz model (25-30m2 salon son kat çatıda ve dış cephede yalıtım var ) varsa onlara da bakabilirim ilginiz için teşekkür ederim

arkadaşım 400 500 aşağısına bulabilirseniz nasıl diyim size 200-250 falasına bayiden almak herzaman tüketici için iyidir. ama fazla aştımıda insan mecbur kalıyor.

aynı firmanın spotuda olabilir n11 ide bundal karışık işler ben çok anlamam fikir yürterek konuşuyorum nekadar doğru olur  onu kestirmek zor. konuşun yakınızıdaki firmayla olmaz derse alırsınız bu bulduğunuz yerden.

Ç Çevrimdışı

Çevik3234

Yeni Üye
1 Ağu 2016
4

Cevap için teşekkür ederim bulduğum siteden sipariş verdim biraz önce inşallah pişman olmam sonuçları burada tekrar paylaşırım, belki de benim aldığım siteden alışveriş yapanlar olmuştur daha önce

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

Çevik3234' Alıntı:
Cevap için teşekkür ederim bulduğum siteden sipariş verdim biraz önce inşallah pişman olmam sonuçları burada tekrar paylaşırım, belki de benim aldığım siteden alışveriş yapanlar olmuştur daha önce

şimdiden hayırlıu olsun kurulumda vakum yaptırmayı es geçmeyin en az 15-20 dk vakum yapılsın sağda solda şişirmeci gerçekleri kötüleyen insalara inanmayın . fazla vakumun hiç bir zararı yoktur. 1 dakikada vakum motoru çekiyor şeklinde algı oluşturma var. çekre ama bana söylesinler 10 saatte 24 saatte vakum yapılsa hava tam alınabilirmi mümkünü yok. o açıdan nekadar uzun tutulursa okadar sağlıklı olur.

şimidede derler 24 saat vakum öneriyorlar.

Ç Çevrimdışı

Çevik3234

Yeni Üye
1 Ağu 2016
4

Vakum konusu aklımda, forumda da sürekli buna dikkat çekilmiş, bakır boru faktörü var bi de sanırım o da ürünün orjinal kutusuyla birlikte geliyor yanlış değilsem ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436

Urunu Hangi Siteden Aldiniz
Link Vermeniz Mumkun mu

Midealarin Yaninda Boru Montaj Seti Gelmiyor
Servis Size Kangal Bakir Boru Acip Kurulum Yapacaktir

Ç Çevrimdışı

Çevik3234

Yeni Üye
1 Ağu 2016
4

Ege-ticaret diye Bi siteden aldım, N11 de de satışı mevcut telefondan girdiğim için link atamıyorum, ürün konusunda ki endişem Spot olması, bakır boruyu servisin getirdiğini bilmiyordum inşallah herhangi bir sıkıntı olmaz

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

Çevik3234' Alıntı:
Ege-ticaret diye Bi siteden aldım, N11 de de satışı mevcut telefondan girdiğim için link atamıyorum, ürün konusunda ki endişem Spot olması, bakır boruyu servisin getirdiğini bilmiyordum inşallah herhangi bir sıkıntı olmaz

o siteden baya alanlar var bişe çıkacağını sanmam. İnş. diyelim gendede.

bakır boru seti olup olmadığını ben bilmiyorum sota arkadaş kangaldan açılacak demiş İnş öyle olur zira bakır boru seti incedir havşaları risklidir bu yüzden. kangaladan açılırsa o borunun en kötüsü bile setten kalındır bildiğimce yanlış olmasında zamanında hazır bakır bporu seti özel üretim olduğu için sıvama kalınlığında diye konuşuyorlaradı bir klimacı dükkanında.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt