Çizgi filim budur Z kuşağı da izlesin

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sen saklıyormusun bari ,biz zor vermiştik birisine,ne kıymetliydi ,halen bize kızar "benim oyuncaklarımı habersiz vermeyin" diye ve hepsi durur bir kutuda ,kılıç hariç :)
usta, annem hepsini dağıttı çevredeki çocuklara, hiçbirşey kalmadı , şimdiki çocuklar oyuncakla pek oynamıyor, devir bilğisayar devri :cool oyuncakla oynayan çocuk çok azdır, tabi bu durum çocuklar için iyimi kötümü bilemiyorum :deli

S Çevrimdışı

sasuta

Aktif Üye
20 May 2018
138
43
Bir tek benim mi dikaktimi çekti acaba, bu netflix denen yapının ne olduğunu az çok öğrendik te güzelim He-Man dizisindeki o güzel hatunları trans gibi çizmek de ne arkadaş. İlla bi yerden bi ib..lik sokacaklar dizilere.... Zaten dizide Heman da yok....

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
usta, annem hepsini dağıttı çevredeki çocuklara, hiçbirşey kalmadı , şimdiki çocuklar oyuncakla pek oynamıyor, devir bilğisayar devri :cool oyuncakla oynayan çocuk çok azdır, tabi bu durum çocuklar için iyimi kötümü bilemiyorum :deli
Oğlum saklar tüm oyuncaklarını ,çocukları da oynayacakmış :)
volrtan he-man she-ra atom karınca ucan kaz nils hatırlayabildiklerim pazar günleri saat 10:00 da açılırdı trt
:) bilirim ,kovboy filmi saatine kadar neler çekerdim ,sonradan 37 ekran black aldım da kurtuldum :kiskis

N Çevrimdışı

Nomad

Yeni Üye
29 Eki 2020
23
48
Kevin Smith adıyla umutlanmış, güzel trailer ile beklentiye girmiştim.
Elimde faraş hayal kırıklarımı süpürüyorum an itibariyle.
Bir çocukluk efsanemizi daha *** etti Netflix.
Emeği geçen herkesi Allah bildiği gibi yapsın.
Dizi hakkında iki kelam edeyim, sövmelerimin altı dolsun.
Klasik netflix "GirlPower" dizisi.
Dizi bittiğinde şükür Prens Adam ı gay, İskeletor u zenci, Titrek i pambık tavşan, Gölgeler Şatosunu "Mavi İstiridye Bar" yapmamışlar diyorsunuz
Evet, sinirliyim.
Evet, sosyal doğruculuk ve sjw tayfası çocukluk efsanelerimizden uzak dursun.

Ps. Son dakika edit i. Netflix Prens Adam ın gay olduğunu açıklamış bu seride.

Mavi İstiridye Bar ı unutanlara

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Kevin Smith adıyla umutlanmış, güzel trailer ile beklentiye girmiştim.
Elimde faraş hayal kırıklarımı süpürüyorum an itibariyle.
Bir çocukluk efsanemizi daha *** etti Netflix.
Emeği geçen herkesi Allah bildiği gibi yapsın.
Dizi hakkında iki kelam edeyim, sövmelerimin altı dolsun.
Klasik netflix "GirlPower" dizisi.
Dizi bittiğinde şükür Prens Adam ı gay, İskeletor u zenci, Titrek i pambık tavşan, Gölgeler Şatosunu "Mavi İstiridye Bar" yapmamışlar diyorsunuz
Evet, sinirliyim.
Evet, sosyal doğruculuk ve sjw tayfası çocukluk efsanelerimizden uzak dursun.

Ps. Son dakika edit i. Netflix Prens Adam ın gay olduğunu açıklamış bu seride.

Mavi İstiridye Bar ı unutanlara

Bu kanalları (öyle yazayım) izlememek lazım aslında, ki izleyenleden biri de değiliz zaten ailecek .

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
a kuşağı olaraktan ve siyah beyaz olmak üzere taş devri (the flinstones), temel reis ve safinaz (popeye), jetgiller (the jetsons) gibi çizgi dizileri izlerdik.. Aslında zaman geçmiyor, bizler geçip gidiyoruz..

Geri
Üst Alt