Çıkışı yanmış oto teyp değerlendirme

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
teraspy teraspy emmi maşallah bi disko topun yok :)

ama eminim sen onu da bi şekilde icad edersin :tara ?
disko topu değildi ama kendi yaptığım,düğünlerde kullandığım ve çalgıcılara ön ayak olduğum ,ritmle yanıp sönen renkli lambalarım vardı :) ,hatta bir gün Aydın -Nazilli'ye düğüne gitmiştim,kız tarafı Aydında oturuyordu ,ben erkek tarafının çalgıcısıydım ,kız tarafı o lambaları taktırmadı :kiskis
NOT:
O lamba devresini bir çok orkestraya da yapmıştım ,o zamanlar müthişti ,1998 de bıraktım çalgıcılığı,1980-1990 yıllarında resmen sokak çalgıcıları için bir devrimdi renkli sese göre yanıp sönen lambalar :hihi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Ağır ağır çalacak.. Ooff abi offf korona efkarı bastı vallahi dert keder unutuldu ??
Ben hareketli olanları genelde ,arif susam , ferdi özbeğen ,metin kaya, dans müziklerini de selami şahin,ferdi özbeğen çalardım ,tabii birde hareketli Türk sanat müzikleri (yar saçların lüle lüle gibi :) )
Kulaklığını tak,youtubedan aç dinle :hihi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Aklımdayken yazayım ,ben hurda teybi bu şekilde yapıp ve kullanınca ,bunu bana veren genç çocuğu aradım "alper,gel hurda teybi gör" dedim ,traktöre atlayıp geldi ,2009 dan beri tanıyoruz,ailecek mükemmel insanlar ,pazarcılık yapıyorlar,bizi daha Gaziemir'e hiç boş göndermediler,mutlaka bagaja bir şeyler koyarlar ,ilk başlarda süt de veriyorlardı ,hemde 5 litre ,ama parasını almayınca biz de "daha var almayalım sütü" demeye başladık,en sonunda açık açık" parasını almazsanız sütü almıyoruz"dedik,inanın çok üzüldüler "tamam üzülmeyin ,bittiğinde söyleriz" dedik , ama hiç bittiği olmadı :) .
İşte o alper,gördü hurda teybini ,"komple al götür ,dinlersiniz" dedim,"alattin amca asla olmaz ,ben atmıştım o teybi ,sen olmasan zaten çöpe gitmişti ,senin hakkınmış" dedi. :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri