Chromium tabanlı yeni Microsoft Edge

F Çevrimdışı

firok33715

Aktif Üye
19 Şub 2020
231
Edge-logo.jpg

Yeni Microsoft Edge, Chromium tabanlıdır ve 15 Ocak 2020 tarihinde yayımlanmıştır. Windows'un desteklenen tüm sürümleri ve macOS ile uyumludur. Tarayıcıyı indirme, Windows 10 bilgisayarlarda Microsoft Edge'in eski sürümünü değiştirir. Hız, performans, web siteleri ve uzantılar için en iyi sınıf uyumluluğu ve yerleşik gizlilik ve güvenlik özellikleri ile ihtiyacınız olan tek tarayıcıdır.

Önceki veya yeni gelecek sürümleri denemek isteyenler buradan indirip deneyebilirler:

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
2 yıl kadar Edge tarayıcı kullandım ve memnundum ama sonradan sukoyvermişti.
Edge tarayıcıda yapamadıklarımı Chrome da yapmaya başlayınca daimi tarayıcım oldu artık.

Tekrar indiriyorum şimdi , elinize sağlık :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
2 yıl kadar Edge tarayıcı kullandım ve memnundum ama sonradan sukoyvermişti.
Edge tarayıcıda yapamadıklarımı Chrome da yapmaya başlayınca daimi tarayıcım oldu artık.

Tekrar indiriyorum şimdi , elinize sağlık :ok

Beni de bazen Firefox sıkıyor ama idare ediyorum işte.
Sota Sota bilir geçenlerde reklam için kaç takla attığımı. :kop
Edge'dan halletmiştik işimizi. Firefox'la eğleniyorum ama zor günüme Edge yetişiyor, hayat işte. :kiskis

T Çevrimdışı

tim_ozz 

Aktif Üye
29 Eki 2019
104
36
Bende duyar duymaz yeni Edge'yi indirdim. Bence bu sefer olmuş. Eski edgeye göre kullandığı ram miktarını azaltmışlar. Son zamanlarda zaten Crome çok fazla ram tüketemesinden şikayetçiydim açıkçası 10-15 sekmede 4-5 gb ram tüketiyordu.Tasarım işleri yaptığımda program ram kritik hatası veriyordu. Yeni edge'de bu biraz daha az olarak gözüküyor. Hız ve kullanım ara yüzü bence olmuş.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri