CHP'de 'İYİ PARTİ' İSTİFASİ

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,221
o zaman başka
yaw ne biçim memleket be bu işi adam gibi becermek bu kadarmı zor,amma parti hesapları
veya başka şeyler yapılıyor,baraj zaten ayrı bir rezalet,yaw hesaba kitaba göre demokrasimi olur
herkes işine nasıl geliyorsa kitap yazıyor aha bu da demokrasi denir:hmm

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,622
Hayırlı olsun.

----ALINTIDIR----

İŞTE O 15 İSİM

İstifa ederek İyi Parti'ye katılan milletvekilleri ise şunlar:

Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal,
Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer,
Ankara Milletvekili Nihat Yeşil,
Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız,
Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın,
Burdur Milletvekili Mehmet Göker,
Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu,
Bursa Milletvekili Erkan Aydın,
Çorum Milletvekili Tufan Köse,
Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu,
İzmir Milletvekili Tacettin Bayır,
Kayseri Milletvekili Çetin Arık,
Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet,
Niğde Milletvekili Ömer Fethi Güler,
Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bekir Bozdağ denen ahlak yoksunu herif bir de utanmadan açıklama yapmış ve ''Siyasi ahlaksızlık'' demiş :kop

Gören de bu adamları onur ve ahlak sahibi insanlar zannedecek :kiskis

İkileyiniz Bekir bey, iktidardan düşüş yolunda üçlersiniz inşallah :ok

Değerli arkadaşlarım, Her ne kadar CHP bu yönetim anlayışı ile benim nazarımda BİTMİŞ ve benden bir daha oy alamayacak olsa da, Yine her ne kadar attığı bu adımın arkasında kendisini düşünüyor olması var ise de, yinede bu akılcı hareketlerinden dolayı kutluyorum kendilerini.

@albanez Can abim iyi örgütlenip herkese ARTIK bir kurtuluş şansımız olduğunu anlatmamız gerektiğini düşünüyorum, Ben bu oluşuma VATAN partisinin de destek vereceğini, aynı zamanda SAADET partisi faktörünün asla gözardı edilmemesi gerektiğini de hatırlatmak isterim.

Yandaş MHP ve Yandaş BBP haricinde AKP karşıtı bu oluşum etrafında bir çok partinin güç birliğine gideceğini düşünüyorum. Sen ne dersin?

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,221
yaw bence de bu adamlar gidip yeni başka bir hükümet kurulmalıdır,ben fazla hesap yapmıyorum ama bunlar bıktırdı gari!
yenilik şart,adamlar iyice şaşırdı zaten çünkü onların hesapları yarın hesap verme de yatıyor onu düşünüyorlar,çok iyi
şeyler de yapıldı inkar etmiyorum ama çokta zarar verildi topluma Feto musibeti bunların eseri dir!

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
742
MHP hem kendini yaktı Hem AKP yi :kiskis İyi Parti seçime giremesin diye erken seçim kararı aldırdı, artık dönüşde yok, yandı gülüm keten helva :kiskis

unreleased Çevrimdışı

unreleased 

Aktif Üye
7 Ocak 2018
422
:kop

488fd2bf-7c19-46c5-bc7c-bfec618a6cff-jpeg.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt