Çeyizlik Beyaz Eşya

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi çay kolay Artvin tarafina yolunuz düşerse size döner borcum olsun ?
Videoyu izledim bu arada abi gercekten cok guzel benim aklika.gelmeyen yonleriyle bana işik tuttunuz, tekrardan ufak bir guncellemeyle modellerin bir tik kucuklerini dusunmeye basladim simdiden, cok tesekkurederim iyiki varsiniz ?
O halde Domestos Domestos için de bir selam olsun :ok

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
Abi çay kolay Artvin tarafina yolunuz düşerse size döner borcum olsun ?
Videoyu izledim bu arada abi gercekten cok guzel benim aklika.gelmeyen yonleriyle bana işik tuttunuz, tekrardan ufak bir guncellemeyle modellerin bir tik kucuklerini dusunmeye basladim simdiden, cok tesekkurederim iyiki varsiniz ?
Hayırlı olsun bu arada
dogru soyluyor kardesim belki sendeki hevestir iyisi olsun genişi olsun durusu göruntusu vs ama heleki kiraci isen bunlara hic yanasma altus seg senin icin gayet iyi olur butcede sarsılmaz veya çıtaları kucult az daha kücük modeller arasında gezin ( derim ) .

Dipnot: zaten dediginiz gibi 3-5 seneye kucuk gelir bunlar istersen alma bu işlerde evlilik öyle olmaz hanım cocuk olunca panter olurlar benden demesi :hihi

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hayırlı olsun bu arada
dogru soyluyor kardesim belki sendeki hevestir iyisi olsun genişi olsun durusu göruntusu vs ama heleki kiraci isen bunlara hic yanasma altus seg senin icin gayet iyi olur butcede sarsılmaz veya çıtaları kucult az daha kücük modeller arasında gezin ( derim ) .

Dipnot: zaten dediginiz gibi 3-5 seneye kucuk gelir bunlar istersen alma bu işlerde evlilik öyle olmaz hanım cocuk olunca panter olurlar benden demesi :hihi
Şurada dolabın hacmini küçültüp 2 gram kâr ettim diye sevinirken, ömrünün kalanını ''bana 530 litre dolabı çok gördün'' sitemleri ile geçirmek de var bak videoda konuşan şahıs bunları söylememiş sana :kiskis

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bende Vestel 620csy dolap var ailem ile en büyük kavgam bu dolap ? geçenlerde 600 TL alışveriş yaptım babam geldi ve dolabı açtı sonra baktım kaybolmuş ?
Bı geldi market alışverişi ile ?
Dedim hayırdır?
Dedi boş dolap görmüyor musun. Aslında full dolu biz göre çünkü 2.5 kişiyiz ?
Ama bir misafir yada babaya göre açız ?
Dolap büyük olunca içi boş oluyor

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bende Vestel 620csy dolap var ailem ile en büyük kavgam bu dolap ? geçenlerde 600 TL alışveriş yaptım babam geldi ve dolabı açtı sonra baktım kaybolmuş ?
Dedim hayırdır?

Abi bak ben hiç böyle düşünmemiştim.

Güzel taktik heeee :kas

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Dedim hayırdır?

En iyi dolap içini doldurabildiğin dolaptır diye boşuna denmemiş. :kiskis

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279

Abi emeğine sağlık yorumlarına katılıyorum fakat sadece şunu söylemek istiyorum. Parayı döviz/altın yaparak düğünden 2 ay önce bozdurmak riskli olabilir. Altın yada döviz değer kazanacaktık fakat biz TÜRKİYE de yaşıyoruz. Bugün 3900 olan dolap seneye 5 bin lira olacak. Altın yada döviz bu kadar kazandıracak mı biraz düşündürüyor beni. O yüzden bence o olaya girmeyelim evlenecek arkadaşı riske sokmayalım :cak

Geri
Üst Alt