Cep Telefonlarında Kredi Taksiti Sayısı 3'e Düşürüldü

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Bildiğiniz üzere cep telefonu satışlarında kredi kartına taksitlendirme seçeneği kaldırılmıştı ancak cep telefonu için bankalardan kredi çekilebiliyor.

black-iphone-7-on-brown-table-699122.jpg

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu, aldığı karar sonucu 3500 TL üzerindeki akıllı telefon modelleri için kredi taksiti sayısının 3 ay ile sınırlandırılmasına karar verdi.

3500 TL Altındaki Cihazlar İçin Kaç Taksit Uygulaması Mevcut?

3500 TL altındaki cihazlar için bankadan kredi çektiğinizde 12 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz.

İlgili karar metni için;

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yeterli bence. Nasıl olsa sıfır telefon alamıyoruz.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Cep telefonu için taksit imkanı kaldırıldıktan sonra kredi kartımdan "taksitli nakit avans" çekerek telefonlarımı alıyorum... Onlar tilki ise, biz kuyruğu... :kas

Hele ki, 50-100 lira da indirim yaptırdığımda, ödediğim faizi de amorti ediyorum...

Beyin bedave. :hihi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Cep telefonu için taksit imkanı kaldırıldıktan sonra kredi kartımdan "taksitli nakit avans" çekerek telefonlarımı alıyorum... Onlar tilki ise, biz kuyruğu... :kas

Hele ki, 50-100 lira da indirim yaptırdığımda, ödediğim faizi de amorti ediyorum...

Beyin bedave. :hihi

Biz de Redmi Note 8'i öyle aldık. Nakit çekimi 12 taksit yaptık. Faiz 200 lira civarı bir şeydi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri