Çektiğimiz Fotoğraflar

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Sayın Umut Batış tarayıcı geçmişini sürekli temizliyorum. DNS ve VPN haakında bilgim yok maalesef. Windows 10 home kullanıyorum.
CTRL+Shift+Delete yaptığınızda gelen ekranda parolalar hariç her şeyi seçip temizlediyseniz ve hala girmiyorsa diyebileceğim başka bir şey gelmiyor aklıma.
Peki bu sorun ev internetinde mi yaşanıyor yoksa kurum interneti falan mı?
O adrese neden yönleniyor bilmiyorum çünkü.

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
CTRL+Shift+Delete yaptığınızda gelen ekranda parolalar hariç her şeyi seçip temizlediyseniz ve hala girmiyorsa diyebileceğim başka bir şey gelmiyor aklıma.
Peki bu sorun ev internetinde mi yaşanıyor yoksa kurum interneti falan mı?
O adrese neden yönleniyor bilmiyorum çünkü.
ev interneti kullanıyorum ve tek olarak. İlgilendiğiniz için ALLAH razı olsun.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609

Eski bir tarayıcı. Özellikle Windows 10 için.
Alışkanlıklardan kurtulamıyorum diyorsanız Microsoft Edge deneyin.
Explorer'ı sıfırlamayı denemekten başka bir yol gelmiyor aklıma.
Hosts.etc dosyasında mı bir problem var acaba diye düşünüyorum ama oraya da durduk yere böyle bir şey eklenmez herhalde.
Tavsiyem Chrome, Firefox, Opera gibi tarayıcılardan birini kullanmanız.
Bilgisayarınızda RAM kapasitesi düşükse Opera veya Firefox kullanın. Chrome biraz RAM tüketir çünkü.
Sorun diğer tarayıcılarda da devam ederse o zaman bilgisayarınıza bakarız.

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
alt tarafta resim ekle tıkladığım zaman bilgisayardan resim sürükle yapıyorum resim yükle tıklıyorum yüklüyor sayfaya gönderiyor fakat bir süre sonra kayboluyor. Bende benim hoşuma giden bir iki resim yüklemek istemiştim ilgilendiğiniz için ALLAH razı olsun çok önemli değil sizleri meşgul etmek istemem. Hakkınızı helal edin.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Eski bir tarayıcı. Özellikle Windows 10 için.
Alışkanlıklardan kurtulamıyorum diyorsanız Microsoft Edge deneyin.
Explorer'ı sıfırlamayı denemekten başka bir yol gelmiyor aklıma.
Hosts.etc dosyasında mı bir problem var acaba diye düşünüyorum ama oraya da durduk yere böyle bir şey eklenmez herhalde.
Tavsiyem Chrome, Firefox, Opera gibi tarayıcılardan birini kullanmanız.
Bilgisayarınızda RAM kapasitesi düşükse Opera veya Firefox kullanın. Chrome biraz RAM tüketir çünkü.
Sorun diğer tarayıcılarda da devam ederse o zaman bilgisayarınıza bakarız.
edge deneyeyim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

20170909_09341607910e725fdf7abf.jpg

Sayın Umut Barış sanırım oldu Explorer 11 de farklı adrese yönlendiriyordu şimdi Tavsiye forum sayfasına yönlendiriyor. ALLAH sizlerden razı olsun sizlerden pek çok bilgi ediniyorum Hakkınız helal edin. Fotograf Medine (Kuba Camii)

Son düzenleme:
Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Sayın Umut Barış sorun Explorer 11 de imiş edge'de yüklemeyi yaptı. Lütfen sizde Hakkınızı helal edin.

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
acıkanlar..???

istockphoto-155229478-1024x1024.jpg

resim üstündeki istock filigranları için özür. aslını bulmak için kim bilir kaç hdd'i taramam gerekir. gece gece zor.
2008 civarı, little caesars için yaptığım çekimlerden.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri