Çay'ın bayat olup olmadığını nasıl anlarız?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Ondan sormak istedim yaşayan var mı nedeni nedir diye? İnşallah olmaz kardeş çoğu kişi bunu bilmiyordur bile . Şans eseri denk geldi gördüm. Market bakalım ne cevap verecek?
Market Hatta Çayın üretici Firmasını Arayın Gerekirse Tüketici Derneğine Şikayet edin Denetim Yapıversinler Bakalım Maalesef Ülkemizde Kimseye Güven kalmadı benim yaşadığım bölgede söylentilere göre inek eti eşşek eti bile satan varmış gerçekten korkuyoruz ya geçen hafta adaklıktan horoz geldi ilaçlamışlar kesildikten sonra anladık sağlımızla nasıl oynanıyor Bir bilsek.

Kisuke Urahara Çevrimdışı

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
Market Hatta Çayın üretici Firmasını Arayın Gerekirse Tüketici Derneğine Şikayet edin Denetim Yapıversinler Bakalım Maalesef Ülkemizde Kimseye Güven kalmadı benim yaşadığım bölgede söylentilere göre inek eti eşşek eti bile satan varmış gerçekten korkuyoruz ya geçen hafta adaklıktan horoz geldi ilaçlamışlar kesildikten sonra anladık sağlımızla nasıl oynanıyor Bir bilsek.
Aynen sordun bakalım ne çıkacak. Valla herşey yapılabilir. Ne yediğimizi içeriğimizi bilmiyoruz. Neler var neler..

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Çay bekledikçe durdukça daha güzel olur daha lezzetli olur. Bu sizinki çaydan ayrı içinde farklı şeyler de var kanımca. Bence o çayları kullanmayı bırakın :) Çaykur Tiryaki iyidir

Kisuke Urahara Çevrimdışı

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
Abiler Çayın Kralı LİPTON Der geçerim Bide arabistanın Rabia Çayı gerisi cidden hikaye.

lipton çayı konusunda aynı fikirdeyim ama lipton siyah inci olanı:)

Rabia çayını ilk kez senden duydum .Araştırdım ve Rabia çayı da yine ceylon yani sri lanka yani kaçak çay :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Çay bekledikçe durdukça daha güzel olur daha lezzetli olur. Bu sizinki çaydan ayrı içinde farklı şeyler de var kanımca. Bence o çayları kullanmayı bırakın :) Çaykur Tiryaki iyidir
ya aynı çayı kullanan var sordum öyle birşey olmadı diyor. Bi bana denk geliyor galiba anlamadım.:bilmiyom. Araştıracam bakalım ne çıkacak.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt