Canva ile Tek Tıkla Arka Planı Silmek

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Teşekkür ederim :)

Online bir program. Bulut teknolojisi öylesine gelişiyor ki pek yakında tüm işlerimizi web browser üzerinden halledeceğiz.
Aaa, orası doğru ,mutlaka daha da ileride olacaktır ,eskiden "biz görecekmiyiz bakalım" derdik ,ama artık demiyorum ben şahsen,çünkü görüyoruz bir çoğunu :)
Fakat nete foto yüklemek benim gibi eski kafa birini pek ikna edemiyor henüz,gerçi herşeyimiz nette artık ama bilmiyorum,biraz tedirgin oluyorum açıkçası :)

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,290
39
Eğer ücretli değilse ve sınırlama olmazsa gerçekten işe yarayacak bir uygulama olabilir. Hatta benim çok işime yarayabilir, bazen arka plan temizlemek ciddi vakit alıyor. Fakat internet ortamına yükleme gerektirdiği için pek güvenilir gözükmüyor.

Diğer yandan, arka planı karmaşık görsellerde işe yaramama ihtimali yüksek. Mesela şu görselden kuşu çıkarsın ?
Bird.jpg

Ya da şu ağaçları çekip çıkarsın resimden,
tree.png

tree_2.jpg

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
374
Eğer ücretli değilse ve sınırlama olmazsa gerçekten işe yarayacak bir uygulama olabilir. Hatta benim çok işime yarayabilir, bazen arka plan temizlemek ciddi vakit alıyor. Fakat internet ortamına yükleme gerektirdiği için pek güvenilir gözükmüyor.

Diğer yandan, arka planı karmaşık görsellerde işe yaramama ihtimali yüksek. Mesela şu görselden kuşu çıkarsın ?
Bird.jpg

Ya da şu ağaçları çekip çıkarsın resimden,
tree.png

tree_2.jpg

Adsiz-tasarim.png

Adsiz-tasarim-1.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri