Canım Oğlum

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
30 Temmuz 2000 Senesinde seninle başlayan maceramızın üzerinden dile kolay 20 sene geçmiş.

Sen dünyayı öğrenmeye başladın, ben ise Baba olmayı.
Sen dünyaya ağladın, Ben sana ağladım
Sen hayata baktın, ben sana baktım
Sen büyüdün, Ben Yaşlandım.

İzmir Konak Doğum evinde başlayan DÜNYA maceran halen devam ediyor, Okulun bitecek, Askerliğin ne olduğunu öğreneceksin, Aşık olacaksın, Evleneceksin ve sana babalığı öğretecek bir çocuğun olacak.

İlk okula daha dün başlamamışmıydın sen?
t1b4e33e31a3017d74.jpg

Sinirli bakmayı, karşındakini korkutmayı yeni öğrenmemişmiydin?
t289434d2aeb8202a7.jpg

İlk öğretimden mezun olurken bu pozu daha yeni vermemişmiydin?
t37e8fb9f27da4a346.jpg

Sana da sanki zaman çok hızlı akıp gidiyor gibi gelmedi mi? Yoksa yaşlanıyor olmanın ne demek olduğunu sen de öğrenmeye mi başlayacaksın?

Dur bakalım Tanıl Efendi, daha iş hayatına başlayacaksın, öyle hazırlıksız yakalanmak ve hemen evlenmek yok. Hayat arkadaşına sıkıntılar yaşatmadan bir ömür geçirmek için hazırlık yapacaksın. Gerçi sen iş hayatına erken atıldın, çalışmanın ne demek olduğunu iyi bilirsin, ama bu aralar sanki biraz okul şımarıklığı yapar gibisin, ne dersin? İstersen iş hayatına atıldığın ilk günleri de hatırlayalım ;)
t4.jpg

İş arkadaşlarında karavanaya kaşık salladığın günleri unutmayalım
t5.jpg

Çalıştın evet; Alınteri ile kazandığını keyif ile harcamak neymiş onu öğrendin sonrasında.
t6.jpg

t7.jpg

t8.jpg

Büyüdün ve koca adam oldun artık, yolun açık olsun.
Adem-Helvaci-kisisinden-fotograf1.jpg

Adem-Helvaci-kisisinden-fotograf2.jpg

Adem-Helvaci-kisisinden-fotograf.jpg

Bu gün doğum günün canım oğlum, 20 sene önce o çakır gözlerini dünyaya açtığın gün bu gün.
20 sene evvel bana hayatımın en garip duygularını yaşattığın, tarifsiz bir sevginin tohumlarını yüreğime ektiğin gün bu gün.

Hayat hep yüzüne gülsün. Sağlık dolu, hedeflerine ulaşabildiğin, mutlu mesut ve en önemlisi ÖZGÜR bir birey olarak hayatına devam etmen, Vatanına milletine sadık, ATATÜRK ilke ve inkılaplarından sapmadan dürüst bir yaşam sürmen dileklerimle Doğum gününü kutluyorum canım oğlum,

Seni çok seviyorum..

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
mutlu yılları olsun bahtı açık olsun. usta dede olmaya az kalmışsın.:kasbir kaç yıla paçan ayrılmazlar dede dede diye :kiskis

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
maşallah ne guzel duygularla bir paylaşım olmuş A Adem Helvacı abi.
bizlerde cocuklarımızın boyle kocaman oluşlarını gorebılecekmıyız acaba. ( 9 ve 6 yasındalar daha :) )
rabbim yollarını bahtlarını hep açık eylesin insallah.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi maşallah ya bizimkiler 9 ve 3,5 yaşında hem baba hem çocuk olmayı yeniden keşfediyorum bende.
27 Yaşımda baba oldum ve bana göre çok erkendi zira kendim halen çocuktum.

Sonra baktım ki o çocukluk yaşım ilerlese de gitmeyecek benden zira ruhum çocuk ?

47 yaşındayım, halen bazı yaptığım şeylere kendim de inanamadığım oluyor yalan değil :kiskis

Allah bağışlasın sevgili kardeşim, Rabbim hiç birisinin acısını göstermesin bizlere.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
mutlu yılları olsun bahtı açık olsun. usta dede olmaya az kalmışsın.:kasbir kaç yıla paçan ayrılmazlar dede dede diye :kiskis
Sensin dede :rant

Biz bir kere anlaştık oğullarımla. Evlendiklerinde en az 5 yıl çocuk yok :kiskis

Öyle diyorum da yalan değil yahu istiyorum yani olsa da şöyle bıcır bıcır konuşan bir kız çocuğu, bilmiş bilmiş hareketler falan ?

Aslında diyorum ki torun beklemektense bir tane daha mı yapsak :kop

Loya Çevrimdışı

Loya

Yeni Üye
6 Ocak 2018
41
:slapbiz torunlari bekleyelim bence,çok ta uzak degil:kiskis
Benim kararsiz tanilim, universitelere doymayanim .)) biz her zaman senin yanindayiz sağlikla musmutlu yaşayacagin uzun bir ömrün olsun. Mutlu yaşlar kuzum??

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
:slapbiz torunlari bekleyelim bence,çok ta uzak degil:kiskis
Benim kararsiz tanilim, universitelere doymayanim .)) biz her zaman senin yanindayiz sağlikla musmutlu yaşayacagin uzun bir ömrün olsun. Mutlu yaşlar kuzum??
Öyle deme hatun, onları beklersek ohoooo.

Bak bence bir kızımız olsun; Tanıl ve Tansı çocuk sahibi olana kadar bizimki 10 yaşına gelir, o zaman da işte torunlara hem hala hem de ablalık yapar ne dersin :kas

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri