Çamaşır ve Çamaşır Kurutma Makinesi Tavsiye

E Çevrimdışı

emrah74 

Yeni Üye
29 Ağu 2018
44
Merhaba forum sakinleri,sizlerin değerli yorumlarınıza güvenerek çamaşır makinesi ve çamaşır kurutma makinesi almak istiyorum.Kafamda bir kaç tane makine var ve aralarında kararsız kaldım.

Şimdi mağazadan Profilo ile Arçelik ikisini inceledim Profilo biraz daha iyi geldi bana Arçelik kapı menteşesi plastik Profilo ise metal.Hoover ile Grundig inceleme yapamadım.Altus a da baktım plastik kalitesi çok kötü acaba Grundig de aynımıdır.Hoover
nasıl sizce
Şimdi kafamı kurcalayan soru başlıkları şunlar;
Arçelik de bulunan çamaşır makinesinin bulunan su jeti, kurutma makinesinin ise pratik filtre
Metal kapı menteşesi
Kaplamalı galvaniz tambur
Ve son olarak dan bu cihazların hepsi pres tambur mu?

Kurutma makinesi olarak ısı pompalı almayı düşünüyorum farklı markalarda üst üste montaj yapılıyor mu?
Şuan için en uygun kurutma makinesi Grundig buldum.

Son düzenleme:
V Çevrimdışı

Velicanbey

Yeni Üye
18 Şub 2022
3
40
Merhaba

Profilo KM8351CTR A++ 8 Kg kurutma makinasını hepsiburadadan 6599 TL ye aldım.

Kurutma makinası yarın teslim edilecek teslim alırken, kurulumda ve kullanırken dikkat etmem gerekenler konusunda bilgi verebilir misiniz?

Makinayı kullanmaya başlayınca ben de tecrübelerimi buradan paylaşacağım.

Teşekkürler.

B Çevrimdışı

barisasut34

Yeni Üye
19 Şub 2022
3
30
Merhaba,

Özellikle siyah/antrasit istiyoruz beko ve arçelik son 6 ayda zam üzerine zam yaptığı için vazgeçtik yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum

Çamaşır makinesi-Hoover Hwp 49 ambcr/1

hakkında bilgi alabilirmiyiz alınabilir mi ?

Tesekkürler

Z Çevrimdışı

Zişan

Yeni Üye
4 Ocak 2023
1
59
Merhaba

Profilo KM8351CTR A++ 8 Kg kurutma makinasını hepsiburadadan 6599 TL ye aldım.

Kurutma makinası yarın teslim edilecek teslim alırken, kurulumda ve kullanırken dikkat etmem gerekenler konusunda bilgi verebilir misiniz?

Makinayı kullanmaya başlayınca ben de tecrübelerimi buradan paylaşacağım.

Teşekkürler.
Merhaba, kurutma makinası kullanım sonrası yorumunuzu alabilir miyim. Bizim de acil olarak almamız gerekti Ve AA enerji, kullanımı kolay, uygun fiyatlı başka marka öneriniz var mı. Teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt