Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

B Çevrimdışı

barbaros

Yeni Üye
17 Ara 2018
5
36
Merhabalar.Benim tahminim en az 15 yıldır kullandığımız Arçelik 3650 sj (7KG) model çamaşır makinesi 2 gün önce arızalandı,ekranda yazılar yerine 2 çizgi gibi bir şey var,bir de program vs seçilse de sıkma derecesi vs değiştirilemiyor ayrıca makine çalışmaya başlamıyor.(çok anladığım bir şey değil ancak hem internetten araştırdığım kadarıyla hamde çevredeki 1-2 tamirciye sorduğum kadarıyla direk kartı bozulmuştur dediler) mecburen yeni bir makine almak istiyorum.Önerebileceğiniz mümkünse 8-9 kg kapasitesi olan bütçeyi minimum seviyede tutup tabiri caizse fiyat performans bir ürün almak istiyorum.Hiç anlamadığım için sizin tavsiyelerinize ihtiyacım var.Yardımcı olacak herkese teşekkür ederim.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Makinenin kart fiyatı çok uygun önce elektronik kartı değiştirn isterseniz.

B Çevrimdışı

barbaros

Yeni Üye
17 Ara 2018
5
36
evet dediğiniz gibi kart fiyatlarını merak edip bakmıştım,ancak çevremde bulunan bir tamirci bu değişim için bin tl gibi bir rakamdan bahsedince,dedim zaten çok eski şimdi kartı değiştiririz yarın bir gün illaki başka bir yerinde sıkıntı çıkar diye düşündüm.benim elimden gelse alıp değiştiririm ancak hiç anlamıyorum maalesef.

evet dediğiniz gibi kart fiyatlarını merak edip bakmıştım,ancak çevremde bulunan bir tamirci bu değişim için bin tl gibi bir rakamdan bahsedince,dedim zaten çok eski şimdi kartı değiştiririz yarın bir gün illaki başka bir yerinde sıkıntı çıkar diye düşündüm.benim elimden gelse alıp değiştiririm ancak hiç anlamıyorum maalesef.siz dedikten sonra tekrar baktım bir videoda aslında karta ulaşım kolay gibi duruyor,bendeki sorunda videodaki gibi zaten.muhtemelen önce dediğiniz gibi kartı sipariş geçeceğim

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
evet dediğiniz gibi kart fiyatlarını merak edip bakmıştım,ancak çevremde bulunan bir tamirci bu değişim için bin tl gibi bir rakamdan bahsedince,dedim zaten çok eski şimdi kartı değiştiririz yarın bir gün illaki başka bir yerinde sıkıntı çıkar diye düşündüm.benim elimden gelse alıp değiştiririm ancak hiç anlamıyorum maalesef.
Çok kolay aslında değişirmesi sökerken resim video kaydı alın söktüğünüz gibi yerine takın.

Yapabilrsiniz zor birşey değil eliniz tornavida tutsun yeter yinede siz bilirsiniz eski bir makine.

Yeni makine alma zamanı gelmiş eskiyi değerlemdirmek istereniz kart alın hobi olarak uğraşın.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bütçeniz ne kadar max

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arçelik üretimi Altus 8 KG Vestel üretimi Seg 9 kg arada fazla fark yok ben olsam Altus alırım.

Alınabilecek en uygun fiyatlı iki ürün ..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt