Çamaşır makinesi tavsiyesi lütfen

O Çevrimdışı

OzQuR

Yeni Üye
18 Şub 2023
4
50

bu iki model arasında kaldım.ustalardan ricam hangi ürün daha kaliteli ve özellikli.yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim
not:11-12 bin civarında vestel ve yan ürünleri hariç,yukarıdaki modellerden daha iyi sayılabilecek bir ürün varsa onlarda olabilir.tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
P Çevrimdışı

Pascall35 

Aktif Üye
3 Haz 2020
109
43
Profılo olanı kullanıyoruz herhangı bır sorun yok son derece memnunuz ,samsung hakkında malesef fıkrım yok.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,697
10 yıldır samsung kullanıyorum 1 defa kart arızası verdi arızası harici hiçbir sorun yaşamadım. kart garantide değişmişti.
Annemde aynı şekilde 7 senesinde samsung kullanıyor daha geçenlerde inverter motoru arıza yaptı. Motor 10 yıl garanti yaptığı için ücretsiz değişim yapıldı.

Çamaşır temizliği olarak çok memnunuz.

I Çevrimdışı

independent

Süper Üye
12 Haz 2023
647
39
10 yıldır samsung kullanıyorum 1 defa kart arızası verdi arızası harici hiçbir sorun yaşamadım. kart garantide değişmişti.
Annemde aynı şekilde 7 senesinde samsung kullanıyor daha geçenlerde inverter motoru arıza yaptı. Motor 10 yıl garanti yaptığı için ücretsiz değişim yapıldı.

Çamaşır temizliği olarak çok memnunuz.
Sota Sota çamaşır makinesi her gün çalışıyor mu?

I Çevrimdışı

independent

Süper Üye
12 Haz 2023
647
39
eline çevirmeye çalış, dönmezse rulman kilitlemiş olabilir.
düşük maliyetle çözebilirsiniz fakat motorun sağlam olduğunu mutlaka teyit et.
Hiç düşünmemiştim😲 İhtiyacı olan biri istedi makineyi ona verdim. Çamaşır makinesini çok isteyen oldu. Ne kadar eder ki çalışmayan haliyle?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Hiç düşünmemiştim😲 İhtiyacı olan biri istedi makineyi ona verdim. Çamaşır makinesini çok isteyen oldu. Ne kadar eder ki çalışmayan haliyle?
İhtiyacı olan birine verdiyseniz, tam yerini bulmuş. Güle güle kullansın. (Der kendi görüşümü paylaşmış olurum.)

Geri
Üst Alt