Çakma Rektör MELİH BULU Görevden Alındı

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
sistem kendini görevden almış olsa mesela... Öyle bir kulisi can ataklı paylaştı geçenlerde... Söylediğine göre Meral Akşener'e çok yakın bir isimle 1 saat 45 dakiaka görüşülmüş. Teklif şu: Parlementer sisteme geri dönelim. Siz görevi devralın ve başbakan olun ancak ben ve çevremdeki ekibime dokunmayın ve yargılamayın.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
sistem kendini görevden almış olsa mesela... Öyle bir kulisi can ataklı paylaştı geçenlerde... Söylediğine göre Meral Akşener'e çok yakın bir isimle 1 saat 45 dakiaka görüşülmüş. Teklif şu: Parlementer sisteme geri dönelim. Siz görevi devralın ve başbakan olun ancak ben ve çevremdeki ekibime dokunmayın ve yargılamayın.
Evet hafta başında dile gelmişti sanırım bu söylem. 400 kişilik bir yakın çevreden bahsediliyor.

Dokunulmayacaklar listesi yani.

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Böyle bir önergeyi kim bu halka hoş görüyor ve danışıklı dövüş suskunluğu içerisine giriyorsa ailesi kan kussun.

Bir halt olmaz...

Uganda da ki goril aileleri bile daha şereflidir.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Ohoo daha kimler kimler görevlerden alınacak şaşıracaksınız ? burası Türkiye, hele ki bi rüzgar tersten esmeye görsün, çoook rüzgar gülü çıkacak ortaya ? şuan rüzgar daha 60° felan dönmüş durumda, bunun daha 90° si var, hele ki 180° de döndüğünde kimler kimleri satacak vay anam vay ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri