Çakallarla Dans 5 tam bir rezalet

• Konbuyu başlatan tekavci
  • Başlangıç tarihi
T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Selam filmi akşam seyrettim
gerçi ilk 4 bölümünü hiç seyretmeyen biri olarak dedimki 5 yapılmışsa güzel bişeydir.
aman keşke böle bişey düşünmeseydim
rezaletin bile kabul etmeyecegi bir film.
rezalet kelimesi bu filmi gördüğünde kendini yüksek görür:)
bel altı cinsellik ne varsa tam bir kaos
insanın iğrendirmekten başka bişey değil
3-5 kişi nasıl böle bir film çekmiş ben hala anlamış değilim..
biri çıkıp yav böle bir film çekmeyelim gidelim belgesel çekelim dese daha hayırlı olurmuş
ben hayatımda o kadar film seyrettim bölesini hiç görmedim
gidin demiyorum gitmeyinde demiyorum.
küfür edersiniz diye uyarıyorum:)

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
gerçi ilk 4 bölümünü hiç seyretmeyen biri olarak dedimki 5 yapılmışsa güzel bişeydir.
biri çıkıp yav böle bir film çekmeyelim gidelim belgesel çekelim dese daha hayırlı olurmuş
Maalesef ki, ülkemizde bu tarz filmlere talep tahmin ettiğimizden de fazla, öyle olmasaydı bir filmin 5.serisi çekilip vizyona girmezdi, aynı şey Recep İvedik serisi için de geçerli... Popüler kültürde bu tür şeyler var ve toplumun bir kesimi için ayna vazifesi gören ürünler bunlar...

Günümüzdeki durumu, yıllar öncesinde yeşilçamda ortaya çıkan erotik film furyasına benzetiyorum ben... O dönemdeki toplumun açlığını o tarz filmlerle giderdiler, daha doğrusu toplum bunları talep etti, şimdi de toplumun var olan bel altı kültürünü bu tarz filmler ile gideriyorlar. Yani, toplum bunu istiyor bir noktada...

hala Türk filmlerine gitmeniz hata.
Gidilmesi gereken, değerli yerli filmler hiç yok değil... Sektör tamamen kötü değil ancak, toplumun içinden çıkan çoğu film rezalet kategorisinde bence...

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
hala Türk filmlerine gitmeniz hata.
vallahi ben Ölümlü Dünya filmini izledim 2 3 ay önce . sinemada da keşke izleseymişim diyorum. Şuana kadar yapılmış en iyi komedi filmi yada ilk 3 sıraya girebilecek bir film bence. Ama değeri bilinmedi ve çok fazla kişi bu filmden haberdar değil. Tvde yayınlandı ve çoğu sahnesi kesilmiş şekilde ,berbat bir şekilde. İzlemenizi tavsiye ederim sizinde.

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ben kişisel olarak Türk korku filmlerini seviyorum.severekte gidiyorum.mesela hasan karacadağ filmlerini severim.bu adam bir gün çarpılırsa hiç şaşırmam cinler tarafından pardon 3 harfliler diyecektik:)
recep ivedik ben severim burda konusu bir hayvan gibi yaşamayı anlatsada özüne bakınca çogumuzda olmayan insanlığı görüyoruz.
Türk filmleri destek istiyor sermaye istiyor.bazı zibidiler elindeki imkanları varken sanki balta vurmak bizi yok etmeye uğraşıyor.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
ben kişisel olarak Türk korku filmlerini seviyorum.severekte gidiyorum.mesela hasan karacadağ filmlerini severim.bu adam bir gün çarpılırsa hiç şaşırmam cinler tarafından pardon 3 harfliler diyecektik:)
recep ivedik ben severim burda konusu bir hayvan gibi yaşamayı anlatsada özüne bakınca çogumuzda olmayan insanlığı görüyoruz.
Türk filmleri destek istiyor sermaye istiyor.bazı zibidiler elindeki imkanları varken sanki balta vurmak bizi yok etmeye uğraşıyor.
Çakallarla dans bencede boş bir film. Bu filmi beğenmeyip recep ivediği beğenmekte biraz manidar olmuş. bence ikiside aynı mantıkla yapılmış boş filmler ikisinide izledim ama zevk almadım hoşuma gitmediler.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619
Keşke önceki filmlere bir göz atsaymışsınız. 5 gerçekten berbat geldi bana fragmandan. :sirit

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
41
Millet olarak böyleyiz hocam ne bekliyorsunuz ki ? He nasıl 5’i çekildi demişsiniz. Sokağın yansıması işte.

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Millet olarak böyleyiz hocam ne bekliyorsunuz ki ? He nasıl 5’i çekildi demişsiniz. Sokağın yansıması işte.
aslında benim film konusunda yorumlarımda Türk veya yabancı ayrımından çok bana ne verdiği konusudur.keyif aldım demek için benden veya başkasından olmasına bakmam.ama Türk olursa güzel olur derim.desteklerim.sokağın hali zaten perişan bunu kör bile görüyor.bakmayın çok baskı var şu an halk üstünde.büyülenmiş gibiyiz.çogu dini kendi kafasından çıkarttığı düşünce sanarak yaşıyor:(

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
filmi izlemedim.

ancak bu filmden bir saheser beklemek sacma. Filmin amaci basit espriler ile guldurmeye calismak, sokagin yansimasi olmak.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri