Buzdolabı Tavsiyesi

T Çevrimdışı

trojan

Yeni Üye
18 Şub 2020
3
36
Merhaba arkadaşlar benzer çok konu açılmıştır ama 2020 yılında sanırım güncel bir konu yok .Hayırlısıyla 2-3 aya düğün hazrılığım var ve ondan dolayı beyaz eşya bakıyorum siz değerli arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var. Bu sureci yaşayan tüm arkadaşlar bilirler maddi olarak biraz sıkıntılı bir süreç heleki evlilikle alaklı tüm masrafları tek başına üstlenmişseniz gerçekten zor bir süreç ondan dolayı buzdolabı için baktığım fiyat aralığı maximum 7 bin civarı . Aşağıda belirttiğim modelleri kullanan arkadaşlar yada bilgisi olan arkadaşlar yorum yapabilirse mutlu olurum ayrıca önerdiğiniz bir model olursada değerlendirebilirim .Şimdiden teşekkürler.
1)
2)
3)
4)

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
1) fiyat net değil.
2) 6500 tl
3) 6600 tl 100 kw yıllık tasarruf A+++ / 619 lt avantajı / yeni inox / soğutucu hacmi/hızlı soğutma/kapı açık uyarısı/buzmatik özelliği
4) 7500 tl 619 lt avantajı / dijital ekranlı bence gereksiz

Bu 4 ürün arasından önemli farkları olanları koyu renkli yazdım.
Şu şartlar altında hem fiyatına hemde sunduğu imkanlar dahilinde alınacak ürün 3 numara. Bu arada bende Bosch KGN53VW20N kullanıyorum ve çok memnunum.

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
F fikoloji vestel marka bazı buzdolaplarında iyon özelliği bulunuyor bazılarında da gün ışığı teknolojisi bulunuyor iyon özellikli ile gün ışığı teknolojisi arasında ne fark var ?

G Çevrimdışı

ggg44

Yeni Üye
26 Mar 2020
9
31
kimsenin bir fikri yok sanırım teşekkürler yinede...
Arçelik Beko aynı marka kalite Alman gibi degil
Bosch aynı markası Arçelik gibi profilo müthiş bir segment kesinlikle Profilo mağazasına bakın , aynı ürünü aynı dekorda ve kalitede alabilirisn
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

1) fiyat net değil.
2) 6500 tl
3) 6600 tl 100 kw yıllık tasarruf A+++ / 619 lt avantajı / yeni inox / soğutucu hacmi/hızlı soğutma/kapı açık uyarısı/buzmatik özelliği
4) 7500 tl 619 lt avantajı / dijital ekranlı bence gereksiz

Bu 4 ürün arasından önemli farkları olanları koyu renkli yazdım.
Şu şartlar altında hem fiyatına hemde sunduğu imkanlar dahilinde alınacak ürün 3 numara. Bu arada bende Bosch KGN53VW20N kullanıyorum ve çok memnunum.
AYnı seri Profilo da Bd3257w2nn aynı marka aynı kalite aynı ürün aynı fabrika Bsh

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt