Buzdolabı Tavsiyesi Bütçe 22000 TL

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,614
Samsung RT serisine bakabilirsiniz.
RT53K6360SL bütçeniz çok yakın.

Bosch 6 seriside alınabilir cihazlardan.
Arçelik-Beko grubu hakkında düşüncelerim olumsuz.
Çevremde pek vestel kullanan yok
ablamlar yeni aldı Gidip geldikçe çalışmasını,soğumasını gözlemliyorum şimdi sorunsuz gibi gözüküyor.

S Çevrimdışı

shiro

Yeni Üye
31 Eki 2020
14
28
Samsung RT serisine bakabilirsiniz.
RT53K6360SL bütçeniz çok yakın.

Bosch 6 seriside alınabilir cihazlardan.
Arçelik-Beko grubu hakkında düşüncelerim olumsuz.
Çevremde pek vestel kullanan yok
ablamlar yeni aldı Gidip geldikçe çalışmasını,soğumasını gözlemliyorum şimdi sorunsuz gibi gözüküyor.

Beyaz istediğimiz için RT53K6360WW modeline baktım o da 25bin+ civarında satılıyor. Bosch hangi modeli önerdiniz bulamadım.
Hacim ne kadar bütün olursa o kadar iyi olur.

Sanki piyasa da fazla buzdolabı çeşidi de yok. Bilgisi olan forum duayenlerinin tavsiyelerini bekliyorum.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,614
Beyaz istediğimiz için RT53K6360WW modeline baktım o da 25bin+ civarında satılıyor. Bosch hangi modeli önerdiniz bulamadım.
Hacim ne kadar bütün olursa o kadar iyi olur.

Sanki piyasa da fazla buzdolabı çeşidi de yok. Bilgisi olan forum duayenlerinin tavsiyelerini bekliyorum.
Bosch 6 serisi

S Çevrimdışı

shiro

Yeni Üye
31 Eki 2020
14
28
Forumlarda önerildiğini görüp, buzdolabı olarak Sharp SJ-XG690M-WH satın aldım. İyi mi ettim bilmiyorum ama iklimsa tam bir rezalet. Sırf bu yüzden pişman olmak üzereyim. Buzdolabını bir türlü kurduramadım.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,614
Forumlarda önerildiğini görüp, buzdolabı olarak Sharp SJ-XG690M-WH satın aldım. İyi mi ettim bilmiyorum ama iklimsa tam bir rezalet. Sırf bu yüzden pişman olmak üzereyim. Buzdolabını bir türlü kurduramadım.
Distribütörlükle bu işler bir yere kadar gider.
Öncelikle hayırlı olsun sorununuz tam olarak nedir.
Makinayı nereden aldınız.

S Çevrimdışı

shiro

Yeni Üye
31 Eki 2020
14
28
Distribütörlükle bu işler bir yere kadar gider.
Öncelikle hayırlı olsun sorununuz tam olarak nedir.
Makinayı nereden aldınız.
HepsiBurada dan, FırsatBurada satıcısından aldım. Kurulum için İklimSA'yı arayın dediler. Aradım, numara verdiler. Verdikleri numara beyaz eşya ilgilenmediklerini söylediler. İklimSA'yla 5 kez görüştüm. Hiçbir müşteri temsilcisi doğru numarayı bulup bana veremedi. Hatta bir tanesi doğru numarayı vermedikleri için ben sitem edince iklimsa'nın internet sitesinden benim bakmamı söyledi.
Baktım beyaz eşya olarak gözüken yer aynı şekilde biz buzdolabı kurulumu yapmıyoruz dedi.
İklimSA'nın verdiği numaralardan biri bana başka bir servisin numarasını verdi.
Bu servis bana biraz uzakmış. Onlar beyaz eşya servisi çıktılar ama benim olduğum ilçeye bakmadıklarını söylediler. Konuştuğum 5. Servis olduklarını söyledim. Yalvardım, perşembe günü gelmeye çalışacaklarını söylediler. Ek garanti yapmak istediğimi ilettim, parayı elden alırız. Daha sonra uzatıp size resmini atarız dediler. İlginç geldi.
İklimSA ile 6 kez, farklı servislerle 5 kez görüştüm.

Acele ve sinirden kurulum ücretli mi diye sormayı unuttum. Umarım ücret istemezler.
Bu sıkıntıları İzmir gibi bir şehirde yaşadım. İnşallah servise işim düşmez.

S Çevrimdışı

shiro

Yeni Üye
31 Eki 2020
14
28
Perşembe akşamı gelip, kurulumu yaptılar. Kurulumu yapan kişi Sharp buzdolabı kurduğunda müşterilere içi rahat bir şekilde bir daha görüşmeyeceklerini söyleyebildiğini söyledi. İnşallah öyle olur da bir daha servis bulma eziyeti çekmem.
Buzdolabı güzel görünüyor, şimdilik her şey yolunda gözüküyor. Bir daha İklimSA ile muhatap olmak istemiyorum. Sırf bu süreç yüzünden de kimseye de Sharp falan önermem.

Geri
Üst Alt