Buzdolabı öneriniz lazım.

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,611
40
Selamlar hocam,

Bizde Samsung RT46K6360WW var, 2018 yılından itibaren kullanıyoruz. Aralık ayında 7. yılına girecek. Genel anlamda çok memnunuz sadece dolabın içindeki kızak kısımlarının tasarımından şikayetçiyiz. Zamanla sürtünmeden kaynaklı olarak aşınıyorlar. Hatta bununla ilgili konu açmıştım, aşağıya bırakıyorum.

A Çevrimdışı

ALPOLİCFR

Yeni Üye
6 Ağu 2024
9
47
Selamlar hocam,

Bizde Samsung RT46K6360WW var, 2018 yılından itibaren kullanıyoruz. Aralık ayında 7. yılına girecek. Genel anlamda çok memnunuz sadece dolabın içindeki kızak kısımlarının tasarımından şikayetçiyiz. Zamanla sürtünmeden kaynaklı olarak aşınıyorlar. Hatta bununla ilgili konu açmıştım, aşağıya bırakıyorum.

Hocam bu ürünü şu anda sipariş geçtim, hem yetkili servis hem de forumda Panasonic marka motor kullandığı onaylandı.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
19,092
Hocam Sharp zaten ********* forumda öneriliyordu. Özellikle Panasonic motor kullandığı söylendi, malum Japon malı dolap yerli üretimi yok. Ama ustası motor olarak Danfos kullandığını söyledi. Danfos ise kalite olarak ilk sıralarda diye biliyorum. Ustanın önermesi ise şöyle oldu, Sharp bulamadığımı, görmek istiyorum ama yok dedim, kendisi ve diğer kaç tane iklimsa bayisi bu dolapların piyasada olmadığını, bazı bayilerde varsa şayet bulabileceğimi söylediler. Madem o zaman bana alternatif ikinci bir marka öner dedim. O da daha önce 6 yıl LG, ayrıca çalıştığı başka beyaz eşya markalarını söyledi. Bunlara bakarak, bildiğim için sana başka marka önermem dedi. Kendisi de evinde Sharp kullandığını ve çevresindeki bazı mağazaların Sharp satmak istediklerini söyledi. Bu adam normal servis ustası, gördüğünü söyledi neticede ve samimiydi konuşması. Yoksa bana mal satacak değildi, ben numarasını bulup ulaştım kendisine.
üstat sizin bütçe 40bin civarıydı bu fiyata alınacak makinalar belli. Yanlış anlamayın usta biraz boş yapmış o fiyatlara çıktıktan sonra zaten cihazlar premium olmaya başlıyor.
O seğmentte kötü kompresörlü dolap bulamazsınız.

Z Çevrimdışı

Zlmtn

Yeni Üye
29 Ocak 2021
11
48
Selamlar hocam,

Merhaba, buzdolabı bakıyorum,sizin tavsiyenizi okuyunca sormak istedim.K serisi buzdolaplarının tüm modelleri üstten donduruculu,sizinki de öyle midir?

Geri
Üst Alt