buzdolabı kapı fitili yırtılmış

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
imkan varken servise başvurmalı dolap kapısını By_Trol By_Trol hocamın dediği gibi değiştirmekte fayda var sonra sıkıntı olur yedek parça bulunmaz temin edilmeme durumları çıkabiliyor ondan sonra uğraş dur işin yoksa

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
IMG_20200807_2203162.jpg
nasıl yırtıldı ki burası?Garanti varsa deneyin şansınızı.Bir umut iran tutkalı ile yama yapmaya çalışın derim.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Bizim bu sorun oluştu. 2 yıldır kullandığımız Arçelik dolabın soğutucu lastiği yırtılmış. Şikayet sitelerine baktığımda aynı sorunlar mevcut. Servis kaydı açtırdım yarın gelecekler. Garantiden değişim olur mu acaba?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bizim bu sorun oluştu. 2 yıldır kullandığımız Arçelik dolabın soğutucu lastiği yırtılmış. Şikayet sitelerine baktığımda aynı sorunlar mevcut. Servis kaydı açtırdım yarın gelecekler. Garantiden değişim olur mu acaba?
Dış etken kaynaklı sayılıyor. Servis tespiti neyse ona göre değişir bazıları memnuniyet adına ücretsiz de yapabilir (tatlı dil ve ikramları unutma ? )

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Dış etken kaynaklı sayılıyor. Servis tespiti neyse ona göre değişir bazıları memnuniyet adına ücretsiz de yapabilir (tatlı dil ve ikramları unutma ? )
Köşede olsa zorlamadan oldu diyeceğim ama tam orta kısımda. Zaten son 2-3 yılda piyasaya sürülen Arçelik Beko dolaplarda bu sorun var gibi. Şikayet sitelerinde hep aynı problem. Bakalım ne diyecekler, tatlı dille halletmeye çalışacağım :) Zaten bendeki modelin sadece lastiği değişebiliyormuş, parça satan sitelerde fitil mevcut.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Ücretsiz yapılacak, sadece kapı lastiği değişecek. Çok vakum yaptığını söyledim lastiktendir dedi ama yenisi takılınca göreceğiz. Bu arada gelen elemanlar evde fazla kalmıyor, çift maske takmışlar. Şikayeti aldı, ürün barkodunun fotoğrafını çekip gittiler. Şimdi sipariş bekliyoruz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ücretsiz yapılacak, sadece kapı lastiği değişecek. Çok vakum yaptığını söyledim lastiktendir dedi ama yenisi takılınca göreceğiz. Bu arada gelen elemanlar evde fazla kalmıyor, çift maske takmışlar. Şikayeti aldı, ürün barkodunun fotoğrafını çekip gittiler. Şimdi sipariş bekliyoruz.
Hadi hayırlısı ?

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Conta geldi ama açık gri renkliymiş. Teknisyen böyle hoş görünmedi yeniden beyazını sipariş verdim haftaya gelir dedi. Hep benim yüzümden oldu, bu beyaz değilmiş demesem olacaktı. Olsun fark etmez dedik ama olmaz dediler. Şimdi bekle dur, şu ortamda her 2 taraf için riskli.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Yeni conta temin edilmiş, hemen gelip taktılar. Dolap artık aşırı vakum yapmıyor. Sorun çözüldü. Dolabınız aşırı vakum yapıyorsa muhtemelen conta sorunludur.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt