Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buldolabı Önerisi

Redgame88 Çevrimdışı

Redgame88

Yeni Üye
16 Eki 2022
1
35
Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle inş kurala uymuşumdur konu açarken. Yakın zamanda ailemden ayrı yaşamaya başayacağım bu sebeplede beyaz eşyalara bakıyorum yenilenen enerji etiketi felan derken kafa alak bullak oldu bütçem 25-30 Bin TL arasında. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buldolabı almak istiyorum her ne kadar bekar olsamda ben her şeyi uzun kullanım ve kaliteli almak istiyorum bu konuda önerebileceginiz ürünler nelerdir. Şimdiden teşekür ederim.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Aslında yenilenen enerji etiketi v.s. pazarlama stratejileri. Ailenizle birlikte kullandığınız cihazlardan memnun muydunuz? Marka, servis tercihi açısından bir memnuniyetiniz varsa o yönden gidilebilir. Genel strateji ise Bulaşık makinesinde mümkün olan en uygun fiyatlı cihaz, buzdolabında enerji performansı en iyi olan cihaz (Sürekli çalışacağı için), Çamaşır makinesinde ileriye dönük kapasiteye sahip (Şimdi 5 kg yeter diyip ileride 9 kg makine gerektiğinde sıkıntı olabiliyor.) cihaz tercihi olabilir. Markaların çeyiz paketi v.s. kampanyaları var. Onlarla ilgili bir araştırma yaptınız mı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt