Bu oyunlar sadece 6 TL!!!

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Evet dostlar, Microsoft abimizin biz pc oyuncularına Windows 10 ( yolgezer yolgezer geçiyor musun win 10 a , geçmiyor musun:danger) son kıyağı Game Pass Pc den bahsediyorum..

Normalde aylık ücreti 5 dolar, fakat abilerimiz, biraz da E3'ün ezikliğinden olsa gerek, (bir kol, tanıtıldı, bir de yeni konsolun adı :) ) ilk ay 1 dolara size gerçekten harika oyunlar sunuyor. Tek sorun şu ki, tüm bunları 1 ayda bitirebileceğine inanıyor musun:mutlu

İşte bazı oyunlar; ( Şu yazdıklarımın hiçbirini ben oynamadım, fakat şimdi almayacağım, ay sonuna kadar işlerim var. daha 14 günü var gözüküyor, dolayısı ile benim için biçilmez kaftan oldu.)

Metro Exodus
Halo serisi
Gears of wars
Ori and the Blind Forest: Definitive Edition
Rise of the Tomb Raider
Vampyr
Wolfenstein II: The New Colossus
Football Manager 2019

Ne dersiniz bu ve daha fazlası için değmez mi?

Yazın keyfini sürün:polis:ok

Son düzenleme:
Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
güzel bir sistem. playstation tarafında da benzer bir servis kurulması halinde üyelik fiyatları bir ihtimal daha makul seviyelere inebilir.
Gidişat onu gösteriyor. Sanırım 2020 de ps5 ile birlikte bir sistem duyururlar. Ya da ne bileyim, bunların karşısında oyunları ile kalmayı tercih de edebilirler. Çünkü yukarıdaki oyunlara bakar isen, gerçekten de Microsoft abimiz tam destek verdi oyunculara. Hakikaten güçlü oyunlar değil mi? Üstelik 1 dolar. Tabi 1 ayda bitmez. Keşke il 3 ay yapsaydı bir kıyak:deli1.

B Çevrimdışı

B-ROY7

Yeni Üye
1 May 2018
19
38
sony tok satıcı, girmez böyle işlere. bir oyun 400-500 lira olur mu ya:ciks
fiziksel medya tüketimi çok azaldı artık. netflix, spotify gibi dijital abonelik sistemi her alanda yaygınlaşıyor. playstation da playstation now sistemini tanıttı aslında ama ülkemizdeki internet altyapısı yeterli değil. sony de çok fazla direnemez bence. ea access temmuz ayında geliyor mesela. ama benim gönlümden geçen tüm oyunların olduğu tek bir havuza abone olmak yerine sadece istediğim oyunu kiralayıp oynayabilmek.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
fiziksel medya tüketimi çok azaldı artık. netflix, spotify gibi dijital abonelik sistemi her alanda yaygınlaşıyor. playstation da playstation now sistemini tanıttı aslında ama ülkemizdeki internet altyapısı yeterli değil. sony de çok fazla direnemez bence. ea access temmuz ayında geliyor mesela. ama benim gönlümden geçen tüm oyunların olduğu tek bir havuza abone olmak yerine sadece istediğim oyunu kiralayıp oynayabilmek.

Ben oyun konusunda oyuna sahip olup dilediğim vakit yükleyebilmekten yanayım.
Abonelik sistemi kullanıcıyı kendisine bağımlı yapmaktan başka birşey değil.
Steam'e de gelmez öyle bir sistem umarım.

B Çevrimdışı

B-ROY7

Yeni Üye
1 May 2018
19
38
sony a
İşte Sony bu, belli olmaz. Dediğim gibi bu sistemlere karşı da , bende exculusive var ağa diyebilir, yani 400-500 den devam diyebilir :(
sony artık sadece kendi stüdyosuyla exclusive oyun çıkaracak gibi gözüküyor. quantic dream stüdyosu tarafından çıkarılan zamanın exclusive oyunları (heavy rain, detroit:become human vb) pc ye de çıktı artık. kendi stüdyosuyla da her yıl 2-3 tane exclusive oyun çıkarabilme ihtimali olduğunu sanmıyorum. o yüzden eninde sonunda benzer bir sistem oluşturacaktır sony çok çabuk olmasa da.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Sony yıllık 180 tl civarı üyelik alıp ayda 3 oyun veriyor bu bile uygun değil mi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri