Bu Konu Sakıncalı Görülerek Kapatılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Sevgili Tekzen,birkaç kez utf8 kodlaması için uyardım ama dinlenmedim,bende bunun için şimdi ottplayerden foto aldım,umarım bu foto faydalı olur,sevgili garavelinin de buraya üye olduğunu farkettim,çünkü ilk sayfada sevgili SudaEriyenAspirinnin mesajını beğenmiş görünüyor,sende onun yaptığı işlemi sunuyorsun,ama problemli sunum,çünkü utf8 kodlaması yüzünden birçok kişi yükleyemiyor,bence turan56 abim de smartv derken onu kastetti sanırım,gerçi giriş yaptığında açıklar ne demek istediğini ?
Bir daha yazayım sen ilet kedisine(garaveliye):
1- dosya karakter kodlamasını UTF8 yapsın,o kadar zor değil yapmak,en azından elinde UTF8 şablon olur,onu güncellersin
2-ayrıca dosya başına "#EXTM3U" eklensin,bazı siteler bu ön yazıyı arıyor,olmazsa hata veriyor.
Aşağıdaki fotoda yüklenmediği görünüyor:
otterrpr.png

T Çevrimdışı

Tekzen

Aktif Üye
15 Kas 2018
108
Evet eklendi iyi seyirler

seydisehir.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sevgili Tekzen,birkaç kez utf8 kodlaması için uyardım ama dinlenmedim,bende bunun için şimdi ottplayerden foto aldım,umarım bu foto faydalı olur,sevgili garavelinin de buraya üye olduğunu farkettim,çünkü ilk sayfada sevgili SudaEriyenAspirinnin mesajını beğenmiş görünüyor,sende onun yaptığı işlemi sunuyorsun,ama problemli sunum,çünkü utf8 kodlaması yüzünden birçok kişi yükleyemiyor,bence turan56 abim de smartv derken onu kastetti sanırım,gerçi giriş yaptığında açıklar ne demek istediğini ?
Bir daha yazayım sen ilet kedisine(garaveliye):
1- dosya karakter kodlamasını UTF8 yapsın,o kadar zor değil yapmak,en azından elinde UTF8 şablon olur,onu güncellersin
2-ayrıca dosya başına "#EXTM3U" eklensin,bazı siteler bu ön yazıyı arıyor,olmazsa hata veriyor.
Aşağıdaki fotoda yüklenmediği görünüyor:
otterrpr.png

Seygili teraspy seni uyardim dinlemedin yazindan dolayi cok üzüldüm.
Bundan sonra zamanimi Gurbetci TV icin harcamam bundan emin olunki.

Sizlere iyi seyirler.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri