BU FORUMU VE ADEM HELVACI'NIN YOUTUBE KANALINI TANITMALIYIZ

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sende hoşgeldin Adem abi 5-6 gündür yoktun forumda yoğunluk var galiba toplantı ziyaret diyordun enson youtube'de güncel video,da gelmedi özlettin kendini abi arayı fazla açma :kiskis
Abi hemen bir kısa video çekip atarım sizleri bilgilendirmek adına.
Toplantı dönüşü biraz kıyı Akdeniz ve Ege turu yapalım dedik, kültürel tarihi ve doğa gezisi karışık oldu :))

Verimli bir hafta oldu her yönden, tüketiciler adına talep istek dileklerimizi firma yetkililerine iletmekle birlikte onların da taleplerini dinledim, zaman içerisinde sizlerle paylaşacağım.

Önemli olan, hizmeti sunan ile hizmeti alanın ortak paydada verimli buluşabilmesi ve bizim de katkı sağlayabiliyor olmamız ? ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Abi hemen bir kısa video çekip atarım sizleri bilgilendirmek adına.
Toplantı dönüşü biraz kıyı Akdeniz ve Ege turu yapalım dedik, kültürel tarihi ve doğa gezisi karışık oldu :))

Verimli bir hafta oldu her yönden, tüketiciler adına talep istek dileklerimizi firma yetkililerine iletmekle birlikte onların da taleplerini dinledim, zaman içerisinde sizlerle paylaşacağım.

Önemli olan, hizmeti sunan ile hizmeti alanın ortak paydada verimli buluşabilmesi ve bizim de katkı sağlayabiliyor olmamız ? ?
Önce bir dinlen ,limonlu çayını iç,sonra ne yaparsan yap :)

O Çevrimdışı

oky13

Yeni Üye
2 Eki 2018
40
42
Kendisi ve bu foruma denk gelmek her ürün adına bakış açımı değiştirdi. Ayrıca sözde tavsiye sitelerinin işleyişini kavramama yardım etti. Şimdi önce buraya bakıyorum, pek bişi almıyorum ama olsun alacak gibi olunca hemen buraya giriyorum :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kendisi ve bu foruma denk gelmek her ürün adına bakış açımı değiştirdi. Ayrıca sözde tavsiye sitelerinin işleyişini kavramama yardım etti. Şimdi önce buraya bakıyorum, pek bişi almıyorum ama olsun alacak gibi olunca hemen buraya giriyorum :)
Bak önce baktığında bir şey anlamıyorsan inan bana biz doğrusunu yapıyoruz demektir zira konu karışık ve karmaşık.

Doğruya ulaşmak biraz emek istiyor, aksi şekli genelde parayı ver, hüsranı al şeklinde oluyor hep birlikte üzülüyoruz neticesinde :(

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt