BU FORUMU VE ADEM HELVACI'NIN YOUTUBE KANALINI TANITMALIYIZ

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
65
Belki sayın üstad kızabilir ama daha çok insanın bu bilgilerden ve başta sayın Helvacı olmak üzere, bir çok deneyimli insanın bilgi ve görüşlerinden yararlanabilmesi için, hem bu forumu hem de sayın helvacının youtube kanalını sosyal medyada paylaşarak insanlara duyurmalıyız. Belki gereksiz gibi görülebilir ama teknolojiyle az biraz uğraşan ben bile üç ay önce şans eseri buldum buraları... O yüzden de sık sık paylaşıyorum.

ADEM-HELVACI5f88db2ac04a52a9.jpg

E Çevrimdışı

esucsuz

Yeni Üye
10 Eki 2021
27
36
Kesinlikle katılıyorum. Ben de forumu daha 1 hafta önce buldum ve değerli forum üyeleri insanlara genele yayarak karşılıksız hizmette bulunuyorlar. Ve eminim çoğu kişinin haberi de yok. Hem forum büyümüş ve insanlara bilgiler yayılmış olur hem de Adem Helvacı Adem Helvacı Bey gibi karşılıksız insanlara yardım eden tecrübe abidelerimize yararımız olur belki.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,075
O zaten yapılıyor da, trafiğin artması lazım.

trafik artması forum site biliniyor demek .
hiç olmassa ( yazı yazılıma ve okuma yapılmasa bile ) her gün forum sitesine girmek !!!

başka yollar olarak ? öneriler beklemek .

konu başlığı ve başlık etiketi nasıl yazılmalı ( örnek ) verilmeli ki doğru kullanalım .

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875
En başından beri dediğim gibu
Bu forumu ayakta tutarım ama yaşatacak olan kullanıcılardır.

Bu sebeple kullanıcının forum benimsemesi,sahiplenmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Forum linklerini sosyal medya yoluyla paylaşmanız bize mutluluk verir.
Daha fazla kitleye ulaşma imkanı buluruz.

istanbul istanbul başlık etiketleri konusu benimde gundemimde
yeni konu oluştururken etiket giriş zorunluluğu getirebiliriz. :ok

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,075
En başından beri dediğim gibu
Bu forumu ayakta tutarım ama yaşatacak olan kullanıcılardır.

Bu sebeple kullanıcının forum benimsemesi,sahiplenmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Forum linklerini sosyal medya yoluyla paylaşmanız bize mutluluk verir.
Daha fazla kitleye ulaşma imkanı buluruz.

istanbul istanbul başlık etiketleri konusu benimde gundemimde
yeni konu oluştururken etiket giriş zorunluluğu getirebiliriz. :ok

Örnek gösterim .

foto.png

foto0f1a0c5a0f96ba3e.png

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
@RUHİTAN Hocam rica ederim kızmak ne kelime ?

Yapı meselesi hocam ben yapamıyorum kendim için böyle şeyleri. Oldum olası hem kendim için yapmadım hem de hakikaten bir BİLGİ öğrenmek için girdiğim videoda önce intro videoları, sonra giriş konuşmaları, sonra ''Bu ve bunun gibi içeriklerin daha da bla bla bla bla abone olun zili açın beğenin paylaşın'' konuşmalarını dinlemek bana çok itici geliyor o nedenle ben videolarıma çoğu zaman selam dahi vermeden girer konuyu anlatır çıkarım. Uzun uzun video izlemek zorunda kalmasın insanlar diye videodaki SONUÇ bölümünü açıklamalara yazarım falan filan. Neden? herkesin zamanı kıymetli o yüzden.

Siz haklısınız, popüler kültür bunu dayatıyor herkese lakin kendim benimsemediğim, bana yapılmasını istemediğim bir dayatmayı BİLGİ vermek için açtığımız bir kanal veya kurduğumuz bir forumda insanlara dayatmak bana bir türlü doğru gelmiyor.

Sevgili Ahmet , ekip arkadaşlarımız ve sizler ile birlikte yıllardır bir mücadele içerisindeyiz ve bu mücadelenin başlaması da, ilerlemesi de zamanında maruz kaldığımız haksızlık ve yanlışların başkalarına da yapılamamasını sağlamak ilkesine dayanıyordu.

Forumumuzun bir aile gibi olması, sırf forumda trafik artsın diye her önüne geleni ailemize kabul etmeme nedenimiz de bu dur yoksa bilenler biliyor zamanında diğer mecralardan forumumuza gelip burada takılmak isteyip kendi potansiyel kitlesini de buraya kaydırmayı vaat edenleri dahi, forumun bu nezih ortamı kaybolmasın diye geri çevirdik, kibarca kapıyı gösterdik.

Youtube da, twitter da, instagram da bakıyorum içerik üretenler içeriklerini yayınlayıp gidiyor. Bu bana dayatma gibi geliyor. Yani ''Ben yayınladım işte, siz de izleyin ben kazanayım'' mantığı gibi oluyor bu.

Halbuki biz içeriklerimizi paylaştıktan sonra etkileşime halen devam edilmesi ve insanlar ile MUHATAP olunması gerektiği fikrini savunuyoruz. O nedenle forum mecramız bizler için çok çok önemli.

Bu bağlamda, yaptığınız benim için gerçekten çok anlamlı. gönülden teşekkürlerimi sunuyorum sizlere.

Evet haklısınız, büyümemiz ve daha büyük kitlelere hitap ediyor olmamız ve DOĞRUYU insanlara, güzel Ülkemize yaymamız gerekiyor lakin ne bilelim işte biz de forum ailesi olarak böyle bir tipiz yani kendimizi pazarlayamıyoruz sanırım :kiskis

Tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum?

Saygı ile ???

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hoşbulduk umarım burayı aktif olarak kullanıyorum bir tüketici olarak çok fazla elektronik alışveriş yapıyorum ve haliyle çok fazla kullanıcı deneyimine sahibim. Bunları paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Bilgi, deneyim ve tecrübe en büyük hazinedir.
En güzel dayanışma örneği. Umarım faydalaniriz ?

Geri
Üst Alt