bu forumda günlük düzenleme limiti üçmüş..

ronnie james dio Çevrimdışı

ronnie james dio

Aktif Üye
14 Haz 2021
149
55
Sizin forumda yazdıklarınız hangi kapsama giriyor ki mesajlarınızı kanun gereği silmek zorunda olalım.
"internette unutulma hakkının kullanılması nedeniyle içeriğin çıkarılması veya erişimin engellenmesi"

işte tam olarakta buna giriyor ancak benim kastettiğim bu değildi. bildiğim kadarı ile bu işlerin mahkeme yolu veya admin yolu ile yapılabilmesi değil kullanıcının kendi isteği ile yapılabilmesini istiyor avrupa ülkeleri. yanılıyor da olabilirim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
"internette unutulma hakkının kullanılması nedeniyle içeriğin çıkarılması veya erişimin engellenmesi"

işte tam olarakta buna giriyor ancak benim kastettiğim bu değildi. bildiğim kadarı ile bu işlerin mahkeme yolu veya admin yolu ile yapılabilmesi değil kullanıcının kendi isteği ile yapılabilmesini istiyor avrupa ülkeleri. yanılıyor da olabilirim.
"Unutulma hakkı", kısaca kişi ve kurumların internette kendi adlarıyla arama yapıldığında derlenen sonuçlar arasında kendileriyle ilgili bilgi, fotoğraf, belge gibi verilere yer verilmemesini isteme hakkıdır.

google arama motoruna murdocklawless yazınca siz-kişisel bilgileriniz çıkıyor mu.?

Bu forum yazılımı tüm avrupa ülkelerinde kullanılıyor ve Bu yazılımda böyle bir özellik yok.
Neyi ıspatlamaya çalışıyorsunuz anlamış değilim.

Hesabınızı silmemi istiyorsanız açıkça söyleyin.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32

Suan Türkiye şartlarında konuşursak ve bu forum sitesi icin konuşursak bu bahsettiğiniz üyelerin kendi msjlarini silme yetkisi kötü niyetli kullanılıyor . Bu yüzden de bu yetkiyi üyelere vermiyoruz . Suan herhangi bir kanunda vermek zorunda da değiliz . Ama bize hakaret kufur eden üyelerin bile hesap silme isteklerini kabul edip hesabı siliyoruz ama bu forumda msjlar her zaman kalıyor lütfen sizde msjlarinizin her zaman kalacağının bilincinde olarak yazılarınızı yazın. İleriki bir tarihte umarım oyle bisey olmaz ama üyeliğinizin silinmesini isterseniz üyeliğiniz silinir msjlariniz kalır . Sota Sota gerekli açıklamayı cok açık şekilde yapmış bende aynı şeyleri yazarsam belki sizin için daha anlaşılır olur diye düşündüm .

iyi forumlar

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Forum mantığını ve karşılıksız bilgi paylaşmanın önemini bilmeyenler hiç bir foruma mesajda yazmasın, üye de olmasın.

ronnie james dio

Aktif Üye
14 Haz 2021
149
55
Forum mantığını ve karşılıksız bilgi paylaşmanın önemini bilmeyenler hiç bir foruma mesajda yazmasın, üye de olmasın.

emredersiniz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

"Unutulma hakkı", kısaca kişi ve kurumların internette kendi adlarıyla arama yapıldığında derlenen sonuçlar arasında kendileriyle ilgili bilgi, fotoğraf, belge gibi verilere yer verilmemesini isteme hakkıdır.

google arama motoruna murdocklawless yazınca siz-kişisel bilgileriniz çıkıyor mu.?

Bu forum yazılımı tüm avrupa ülkelerinde kullanılıyor ve Bu yazılımda böyle bir özellik yok.
Neyi ıspatlamaya çalışıyorsunuz anlamış değilim.

Hesabınızı silmemi istiyorsanız açıkça söyleyin.

hiç bir şey ispatlamaya çalışmıyorum. burası forum ya, karşılıklı edebimizle tartışıyoruz. bir sıkıntı mı oldu yoksa sizin açınızdan?

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
emredersiniz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hiç bir şey ispatlamaya çalışmıyorum. burası forum ya, karşılıklı edebimizle tartışıyoruz. bir sıkıntı mı oldu yoksa sizin açınızdan?
Üstat sen anlatılanları dinlemek, yorumlamak yerine her şeye kulp buluyorsun. Uçak fıkrası geliyor aklıma.

ronnie james dio

Aktif Üye
14 Haz 2021
149
55
Üstat sen anlatılanları dinlemek, yorumlamak yerine her şeye kulp buluyorsun. Uçak fıkrası geliyor aklıma.

kulp mu buluyorum? haahhaah, bu da iyiymiş. forum değil mi burası? nedir peki forumun amacı? birileri konuşsun ötekiler dinlesin mi? o zaman adı forum değil panel olurdu.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
kulp mu buluyorum? haahhaah, bu da iyiymiş. forum değil mi burası? nedir peki forumun amacı? birileri konuşsun ötekiler dinlesin mi? o zaman adı forum değil panel olurdu.

Forum elbette ama forumlarda ana tema şudur tartışılır ve çözüm üretilir.
Size deniyor ki bu araç benzinli siz diyorsunuz lpg ile kullanacağım. :cay

ronnie james dio

Aktif Üye
14 Haz 2021
149
55
Forum elbette ama forumlarda ana tema şudur tartışılır ve çözüm üretilir.
Size deniyor ki bu araç benzinli siz diyorsunuz lpg ile kullanacağım. :cay

evet ama her zaman çözüme kavuşmayabiliyor tartışmalar. sonra kendiliğinden bitiyor zaten. kimse sonsuza kadar tartışmaz.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
evet ama her zaman çözüme kavuşmayabiliyor tartışmalar. sonra kendiliğinden bitiyor zaten. kimse sonsuza kadar tartışmaz.
Haklısınız ;

Anlattıklarınız Karşınızdakinin Sizi Anladığı Kadardır!​

Namık Kemal için şöyle bir hikaye anlatırlar. Rivayete göre Magosa’da zindandayken yanına bir mahkum gelir. Üstad Namık Kemal, şiirler yazar ve yazdıklarını zindan arkadaşına okurmuş. O da bu şiirleri ağlayarak dinlermiş. Namık Kemal de bu durumdan çok etkilenir, “ne kadar duygulu ve hassas insan” dermiş.

Hatta dışardaki arkadaşına şöyle bir mektup yazmış: “Zindandayım, ama çok mutluyum. Çünkü burada beni anlayan birine rastladım. Ben söylüyorum o ağlıyor, o ağlıyor ben söylüyorum.”

Namık Kemal, bir gün zindan arkadaşına: Ben şiirlerimi okudukça, sen hep ağlıyorsun, neler hissediyorsun bana anlatır mısın? diye sorar. Zindan arkadaşı Namık Kemal’e “Sen yazdıklarını okudukça sakalın sallanıyor. Ben de sakalın sallandıkça köyümdeki keçimi hatırlıyorum. Onu çok severdim, özlüyorum “ diye cevap verir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt