Braun 6520 Ateş Ölçer

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,571
F fikoloji hocam geçen sürede üründen memnun musunuz? Birde çocuğunuz ne kadarliktan itibaren kullanmaya başladınız. Ölçüm yaparken sıkıntı oluyor mu? Ayrıca doğrulukla ilgili problem yaşadınız mı?
Aynı üründen bende de var. nokta atışı ölçüm yapıyor. yeni doğanda sorun teşkil edeceğini sanmıyorum.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji hocam geçen sürede üründen memnun musunuz? Birde çocuğunuz ne kadarliktan itibaren kullanmaya başladınız. Ölçüm yaparken sıkıntı oluyor mu? Ayrıca doğrulukla ilgili problem yaşadınız mı?
Çok memnunum bebekten çok bizde kullandık desek yeridir.
Hanımlar daha pimpirikli hep ölçüyor ama pek gerekmiyor. Örnek ilk aylarda aşı sonrası işime yaradı.
Geçenlerde sebepsiz ateşi çıktı takip ettik
Bu günlerde ise diş çıkarıyor onun takibini yapıyoruz.
Çok başarılı bir ürün. Tavsiye ederim. Zaten Sota Sota sayesinde ateş ölçer sahibi olduk. Bu nedenle o daha fazla kullanmıştır.

B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
559
Çok memnunum bebekten çok bizde kullandık desek yeridir.
Hanımlar daha pimpirikli hep ölçüyor ama pek gerekmiyor. Örnek ilk aylarda aşı sonrası işime yaradı.
Geçenlerde sebepsiz ateşi çıktı takip ettik
Bu günlerde ise diş çıkarıyor onun takibini yapıyoruz.
Çok başarılı bir ürün. Tavsiye ederim. Zaten Sota Sota sayesinde ateş ölçer sahibi olduk. Bu nedenle o daha fazla kullanmıştır.

Teşekkür ederim cevabın için. Bende Sota Sota cevap yazdıktan sonra aldım. Şimdilik denemelerde memnun kaldim. Deneme icin cıvalı termometre ile karşılaştırdım. Ölçümlerinden memnun kaldım. Ölçerken de çok sıkıntı yaşamadık. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Geri
Üst Alt