botech 600-700

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
benim funcam bitiyor . teşekkürler ustam.

not: yazılımı yükledim wifi cihazım rl5370 ne yazıkki tanımadı.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
benim funcam bitiyor . teşekkürler ustam.

not: yazılımı yükledim wifi cihazım rl5370 ne yazıkki tanımadı.
Kablo ile bağlan ,bende iki wifi aparatı da var, ama ben kablo ile izliyorum ,aparatları köye giderken götürüyorum ,orada internet yok çünkü,telden veriyorum interneti

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
Kablo ile bağlan ,bende iki wifi aparatı da var, ama ben kablo ile izliyorum ,aparatları köye giderken götürüyorum ,orada internet yok çünkü,telden veriyorum interneti
ustam mt7601 aldım güzel çalışıyor. Xbox a güncel leme gelmiş güncel lemek faydalı olurmu.

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
guncelledim ama kumanda olmadı.
Kumandayı entegre ettim. güzel çalışıyor ama iptv girişi yok sanırım.

Son düzenleme:
memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
ustam internet te bu yazılım icin f1+000 yapinca iptv menüsü açılıyor yazılmış ama ben çok denedim olmadı. kumanda degisikliginden olabilirmi.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
ustam internet te bu yazılım icin f1+000 yapinca iptv menüsü açılıyor yazılmış ama ben çok denedim olmadı. kumanda degisikliginden olabilirmi.
F1 tuşu , evet kumanda olyından ben bulmuştum ama unuttum inan ,ama yanılmıyorsam FAV +0000 idi galiba veya FAV tuşunun hemen altndakiler (fav ,menü,subtitle ve txt) ,ama sanki fav gibiydi :ok
Sen hangi yazılımı kullanıyorsun pikoda ,flash değiştirmiş miydin ,değiştirdiysen vizyon pro+ geç :ok (ben piko kullandığını sanıyorum,ona göre yazdım)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri