BOSCH makine alındığından beri sarsıntı sorunu

evrenatabek Çevrimdışı

evrenatabek 

Süper Üye
19 Eyl 2018
64
46
O zaman git anlık yazışma kanallarında sor değil mi?
forumun benim gözümde değeri seneler geçse de yazdığın duruyor ve bilmediklerimi seneler önce açıklanmış, bilgilenmiş oluyorum.
Facebook ta gizli hesabıyla milleti röntgenleyenler aklıma geliyor.

Arkadaşım konu açmışsın iyi hoş bütün arkadaşlar cevap vermiş yardımcı olmak istemiş sorunun çözülmüş olabilir ama aynı sorunu yaşayan başka birine yardımcı olabilirdi bütün mesajlarını silip silinebilir demişsin forumlar bilgi paylaşımı için var yazılan kalır boşunamı yazdı bu kadar arkadaş sana destek olmak için..

sonra kulaklarım yanıyor,çınlıyor niye oluyor dersin silinsin dersen millet ne der?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşım konu açmışsın iyi hoş bütün arkadaşlar cevap vermiş yardımcı olmak istemiş sorunun çözülmüş olabilir ama aynı sorunu yaşayan başka birine yardımcı olabilirdi bütün mesajlarını silip silinebilir demişsin forumlar bilgi paylaşımı için var yazılan kalır boşunamı yazdı bu kadar arkadaş sana destek olmak için..
Bu konu nadir de olsa karşılaştığımız bir durum ve kesinlikle kabul edilir bir yanı yok.

Bu kadar insan başçavuşun beygiri mi (Herkesin affına sığınarak) burada? Herkes zaman ayırıp saygı duyup fikirlerini paylaşıyor sonra her ne sebep ile olursa olsun gel, yazdığın her şeyi sil git.

Tüm mesajları tek tek geri getirdim, İlgili üyeyi de konudan yasakladım bir daha gelip silemesin diye.

Böyle saçmalık olur mu yahu?

F Çevrimdışı

Fatih42

Yeni Üye
12 Eyl 2021
30
Bizim eski emektar çamaşır makinesi de sallanıyordu altına 3cm lik suntalam kestirmiştik ayak ayarlarını iyice yapınca sorunsuz kullanmıştık.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt