Bisikletçiyim efenim

mrsmrc Çevrimdışı

mrsmrc

Aktif Üye
7 Ocak 2018
289
IMG_20171115_110124.jpg

IMG_3243.jpg

Para ve vakit buldukça şehir dışı turlar yapıyor, işe ve okula genelde bisikletle gidip-geliyorum.
Hobiden ziyade bir yaşam tarzı olduğunu düşünüyorum.
Bir kere bulaşınca bırakamıyorsun. :kaş:

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
İki teker birini görmek güzel oluyor :) mevsimlik bisikletci sayılırım :heyo:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,551
Genclık Zamanın Cok Fazla Kafayı Bozmustum Bısıklete

Inan Mesafe Ister 200mt Olusun Ister  20km Bısıkletten Ayrılamıyordum

Unıversıte Gıdınce Unuttuk Gıttık Yaklasık  12 Yıldır Bınmedım Dıyebılırım

Guzel Bır Hobı Tebrık Ederım... :ok:

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ben de bisikletçi sayılırım. Güzel havalar bisikletçisi ama. Sağlığım el vermiyor kışa.  :cigara:

İnce teker bir bisiklet almayı hep istemişimdir fakat bütçe el vermedi maalesef. 

Yoksa şehrimdeki bisiklet derneğinin turlarında ne canavarlar görüyoruz, eminim bir tofaş parası verilmiştir o yavruya.  :seytan:

Salcano NG-650 29" V  sahibiyim. Giriş seviye fakat ilk defa kaliteli donanımlı bir bisikletim oldu.  :kıskıs:

Büyük tekere heves ettim ama yoruyor maalesef.  :sırıtma2:

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bu arada bizim buradaki dernek de deli turlar yapıyor bazen. Ayder yaylasına gidip gelmişlikleri var.

Mevsimin çoğu zamanı uzun soluklu turlar yapıyorlar. Onlara katılmam imkansız maalesef, hem ekipman gerekli hem de kondisyon.  :sırıtma2:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Heeey gidi beeee

Damlacık Lions kulübünün düzenlediği etkinlikle Karşıyaka Vapur iskelesi önünden Çeşmealtına gitmiş dönmüştük, 1992 yılında 18 vites fransız bir bisikletim vardı MOR :kıskıs:

İzmir altınyolda ellerimizi salmış ilerlerken resimlerimizi vs çekmişlerdi senin resimleri görünce anılarım canlandı valla Emre, ama arasam bulurmuyum o resmi bilmiyorum. Belkide atılmış gitmiştir yazık işte o nedenle anılar kıymetli hep benim için. Başarılarının devamı dileklerimle kardeşim :ok:

mrsmrc Çevrimdışı

mrsmrc

Aktif Üye
7 Ocak 2018
289
Sota' Alıntı:
Genclık Zamanın Cok Fazla Kafayı Bozmustum Bısıklete

Inan Mesafe Ister 200mt Olusun Ister  20km Bısıkletten Ayrılamıyordum

Unıversıte Gıdınce Unuttuk Gıttık Yaklasık  12 Yıldır Bınmedım Dıyebılırım

Guzel Bır Hobı Tebrık Ederım... :ok:

Başlayın hocam, yaşı yok hobi işinin.  :ok:

mrsmrc Çevrimdışı

mrsmrc

Aktif Üye
7 Ocak 2018
289
Umut Barış' Alıntı:
Ben de bisikletçi sayılırım. Güzel havalar bisikletçisi ama. Sağlığım el vermiyor kışa.  :cigara:

İnce teker bir bisiklet almayı hep istemişimdir fakat bütçe el vermedi maalesef. 

Yoksa şehrimdeki bisiklet derneğinin turlarında ne canavarlar görüyoruz, eminim bir tofaş parası verilmiştir o yavruya.  :seytan:

Salcano NG-650 29" V  sahibiyim. Giriş seviye fakat ilk defa kaliteli donanımlı bir bisikletim oldu.  :kıskıs:

Bu işin masrafı bitmiyor valla ya  :yuh: 
İyi ki Decathlon ve Aliexpress gibi yerler var da, biraz olsun azaltıyoruz maliyeti.  :sırıtma2:

mrsmrc Çevrimdışı

mrsmrc

Aktif Üye
7 Ocak 2018
289
Ado' Alıntı:
Heeey gidi beeee

Damlacık Lions kulübünün düzenlediği etkinlikle Karşıyaka Vapur iskelesi önünden Çeşmealtına gitmiş dönmüştük, 1992 yılında 18 vites fransız bir bisikletim vardı MOR :kıskıs:

İzmir altınyolda ellerimizi salmış ilerlerken resimlerimizi vs çekmişlerdi senin resimleri görünce anılarım canlandı valla Emre, ama arasam bulurmuyum o resmi bilmiyorum. Belkide atılmış gitmiştir yazık işte o nedenle anılar kıymetli hep benim için. Başarılarının devamı dileklerimle kardeşim :ok:
Anılar anılar. Bazılarının resmi olmasa da hatırlanması bile güzel.
Bisiklet konusunda bir gün hayalim desteksiz bir yarışa katılmak. bkz. Transcontinental, Indian Pacific Wheel Race veya North Cape 4000.

Para ve bunlara hazırlanacak vakit olduktan sonra olur gider. Ya da bir egeli deyişiyle olu gide.  :kıskıs:

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
mrsmrc' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:

İyi ki Decathlon ve Aliexpress gibi yerler var da, biraz olsun azaltıyoruz maliyeti.  :sırıtma2:

Valla ben Decathlon'a ön yargılıyım ama malları fena değil galiba.  :sırıtma2:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
mrsmrc' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Heeey gidi beeee

Anılar anılar. Bazılarının resmi olmasa da hatırlanması bile güzel.
Bisiklet konusunda bir gün hayalim desteksiz bir yarışa katılmak. bkz. Transcontinental, Indian Pacific Wheel Race veya North Cape 4000.

Para ve bunlara hazırlanacak vakit olduktan sonra olur gider. Ya da bir egeli deyişiyle olu gide.  :kıskıs:

Egeliii oluveesin, çamuuudan oluveeesin gaari :öp:

mrsmrc Çevrimdışı

mrsmrc

Aktif Üye
7 Ocak 2018
289
Umut Barış' Alıntı:
mrsmrc' Alıntı:

Valla ben Decathlon'a ön yargılıyım ama malları fena değil galiba.  :sırıtma2:
Bir şeyde önyargı varsa tam tersi çıkar ya çoğu zaman, bu da öyle.
Kaliteli ve sağlam ürünleri var. Yani bu fiyatlar seviyesinde diyelim..
:evillol:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt