Birden fazla cihaz için akım korumalı priz önerisi

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
Akım koruma / gerilim koruma rölesi videodaki üründen bende var zamanında çinden almıştım.
Önemli olan stabil enerji almak regülatör kullanmak yanında da video ürün ile beraber iyi olur .

Diğer ( daha iyi )
Özellikli hassas kesintisiz güç kaynağı ille

Trafoya uzak bölgelerde çok yararı olur voltaj düşmesi gibi.
Yazın trafo yüklenme olur .çözüm için
trafo kademe arttirilir.
Trafoya yakın yerler yüksek voltaj olur .

İlk yapılması gereken bu cihazların türlerinden alsanız da almasanizda voltaj ölçümlerini yapmak .

SenolEker Çevrimdışı

SenolEker 

Aktif Üye
31 Tem 2021
127
60
YANLIŞ ANLAMA OLMASIN!
Bu prizler, şebeke geriliminin yükselmesi veya düşmesine karşı korumaz. Beklenti bu ise, gerekli olan alet regülatördür.
Bu prizler, yıldırım gibi etkilerden dolayı, güçsüz ama yüksek gerilimli, hassas elektronik devreleri kolayca bozabilecek olan parazitlerde etkilidir.

O Çevrimdışı

ozgurece

Yeni Üye
29 Haz 2021
3
50
Ben uzun süredir bu cihazı kullanıyorum arkadaşlar . Ttaf PowerPort 3+5 Portlu 8'li Akım Korumalı

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
Ben uzun süredir bu cihazı kullanıyorum arkadaşlar . Ttaf PowerPort 3+5 Portlu 8'li Akım Korumalı

1 Yıl öncesinin fotosu
Şimdi voltaj ölçümleri ( tüm fazlardan ) nedir ?
245 - 246 Volt ölçüm ( kalibrasyonlu cihaz ise ) yüksek sayılır .
Trafoya yakınmısınız ?

Ek yazı

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

ozgurece

Yeni Üye
29 Haz 2021
3
50
Değerli arkadaşım ürünü ilk satın aldığım zamanda aynı durum vardı. Bu konuyu diğer forumda konu açıp çözüm yöntemlerini incelemiştik.
Şu anki durum resimlerinide paylaşıyorum. Şebeke voltajı yaklaşık AC 237 Volt olarak ölçülüyor. Yakın sayılırız yaklaşık 25 mt. Cihaza LED TV, DM920,KS1000 5+1 bağlı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri