bir flash belleği iki ye bölüm bir tarafını kurulumsuz windows işletim sistemi diğer dölümü normal hdd olarak kullanabilir miyim

M Çevrimdışı

merkez7000

Yeni Üye
15 Mar 2024
16
39
Aslında flash belleği bilgisayara takım iki ye böldüğüm de bir tarafını bilgisayar çöktüğünde yanımda bulunması için kurulumsuz windows işletim sistemi boot dan açmak için, diğer bölünen tarafı da tv ye taktığımda ya da pc ye taktığımda normal usb gibi görmesi film belge taşımak açmak izlemek için kullanmak istiyorum bu mümkün mü.

M Çevrimdışı

merkez7000

Yeni Üye
15 Mar 2024
16
39
Cihazlara yazılım yüklerken sıkıntı yaratabilmesi dışında (Android firmware güncelleme, TV yazılım yükleme v.b.) kullanabilirsiniz. Çökme v.b. durumlar için aşağıdaki araçta içerdiği destek uygulamaları ile efektif olabilir;

aslında evet bu programa benze başka bir program şuan kullanıyorum onun için ayrıca bir usb yapmıştım.
usb
ventoy programı ile yapabilirsiniz

teşekkür ederim ilk fırsatta deneyeceğim

Cihazlara yazılım yüklerken sıkıntı yaratabilmesi dışında (Android firmware güncelleme, TV yazılım yükleme v.b.) kullanabilirsiniz. Çökme v.b. durumlar için aşağıdaki araçta içerdiği destek uygulamaları ile efektif olabilir;

Teşekkür ederim.

M Çevrimdışı

merkez7000

Yeni Üye
15 Mar 2024
16
39
ventoy programı ile yapabilirsiniz

ilgili programı denedim usb yi ikiye böldüm fakat rufus üzerinden böldüğüm bir alana windows boot yüklemek istediğimde bu sefer rufus sistemi tek olarak görüyor ayırdığım bölümleri ayrı ayrı gösterip istediğim alana boot etmiyor bunu nasıl çözebilirim

ugura09 Çevrimdışı

ugura09

Yeni Üye
30 Eki 2018
8
30
hocam ayırdığın zaman rufus gerek yok ki iso dosyalarını istediğin kadar atabilirsin multiboot listesinden hangi isoyu seçersen onu yükler ayrıca kalan boş yere istediğin dosyayı atıp güncel kullana bilirsin

Geri
Üst Alt