Bir Fatih Portakal Geldi Geçti.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Sarayın tazyikine fazla dayanamadı diyen var, parayı buldu diyen var, ailevi sebepler diyen var... Varoğlu var.

adamın ailesine sataşmaya başladılar her kim olursa olsun ailesi kırmızı çizgidir.En son küçüçük sarkıtma tarzı bir yer yaptı üzerinde kiremit var diye evini dikizlemişlerdi.Adam da baktı gördü boşuna uğraşıyor , millet uyanmıyor çekti gitti.Tarafsız habercilik adına bendr çok üzüldüm ,umarım İsmail Küçükkaya yanına yakışır bir isim gelir.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
adamın ailesine sataşmaya başladılar her kim olursa olsun ailesi kırmızı çizgidir.En son küçüçük sarkıtma tarzı bir yer yaptı üzerinde kiremit var diye evini dikizlemişlerdi.Adam da baktı gördü boşuna uğraşıyor , millet uyanmıyor çekti gitti.Tarafsız habercilik adına bendr çok üzüldüm ,umarım İsmail Küçükkaya yanına yakışır bir isim gelir
Yok be abim, İsmail de fazla entel. Fatihin boşluğunu doldurmak kolay olmayacak.

Şu ''10 yıl sonra öğreneceğimiz gerçekler'' kapsamına Fatihin ani gidişini de eklemiş olalım.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Yok be abim, İsmail de fazla entel. Fatihin boşluğunu doldurmak kolay olmayacak.

Şu ''10 yıl sonra öğreneceğimiz gerçekler'' kapsamına Fatihin ani gidişini de eklemiş olalım.
olsun olsun abi ben severim İsmail Küçükkaya abimizide .İrfan değirmenci de yakışır aslında yanına ,adamı kanal d den kovmuşlardı.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
olsun olsun abi ben severim İsmail Küçükkaya abimizide .İrfan değirmenci de yakışır aslında yanına ,adamı kanal d den kovmuşlardı.
Evet o da can dır. Ancak Fox ailesinde çok kalender insanlar var, Fatihin yerini isterim ki aile içerisinden birisi doldurmaya çalışsın fakat söylentiler bir isim ile anlaşıldığı yönde (Selçuk tepeli)

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
yolsuzluk, hırsızlık olaylarına karışan malum siyasetçilerin istifasına tanık olamadık. doğruları yazmaktan yorulmayanlar ise ya hapse, ya boşa. ülkemizde medya tam olarak iğrenç ötesi olmuş. tek tük sağduyulu, mantıklı sesler çıkıyor. çıktıkları gibi de susmak zorunda kalıyorlar. davulun sesi uzaktan hoş gelir. büyük ihtimalle "yeter artık" diye akıl sağlığını korumak için ayrılmak zorunda kalmıştır.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Fatih portakal'ın sözün bittiği yerde istifa etmesi çok normal çalıştığı kuruma saldırmaya başladılar rekor cezalar kesildi yetmedi ailesine özel hayatına yönelik operasyonlar yapılmaya başladı hem çalıştığı kurumu ve ailesini daha fazla yıpratmamak tutuklu gazeteciler arasında yer almamak için istifasını vermiştir
(huzur istifası)

ismail küçükkaya'ya gelirsek ekranlarda ilk gördüğüm günden itibaren kendisini hiç sevmedim bana çok itici
yapmacık samiyetten uzak ama samimi görünmeye çalışan ekranlara yakışmayan antin kuntin bir tip işte sabah haberlerini kadın programı sunar gibi sunan annelemizin teyzelerimizin izlemesi sayesinde olduğu yerdedir

E Çevrimdışı

elan_vital 

Yeni Üye
31 May 2020
29
38
Açıkçası Fatih Potakal'ın ayrılma mazeretlerini samimi buldum, ben de bu tip nedenlerle insanlar ile siyaset konuşmayı bıraktım çünkü. İnsanın hayat enerjisini feci derecede emen bir şey, bir noktadan sonra ne olursa olsun yoruluyorsun. "Tek bir hayatım var; bu tek şansı üç beş dangalağa doğruları anlatmaya çalıştığım için hakaret yiyerek mi geçireceğim" deyip, kendisini ailesine ve doğaya adamaya karar vermiş; doğru da yapmış. Sistemden kendini izole edebilecek ve çocuklarını vakti gelince yurtdışına gönderebilecek kadar parası var, ne diye uğraşsın adam.

Y Çevrimdışı

yenibiri 

Yeni Üye
14 Haz 2020
17
38
Kendimi muhafazakar olarak gören ve kendimce 5 vakit namazımı kılmaya çalışan bir insanım elhamdülillah. Yaşım 35 e varmadan şunu gordum ki sayasal İslam kadar millet adına tehlikeli bir akım yok. Kendilerince bir kahraman üretip karşılarına da günlük değişen düşmanlar tureterek (dış güçler, İslam düşmanı...) her yolu mubah gören bir akım oluşturuyor. Bunun karşısında durmak da bir süre sonra sorgulamadan, okumadan saldıran güruh yüzünden imkansizlasiyor. Bir Twitt okumuştum: "Allah yanlış seçim yaparız diye annelerimizi secmemize izin vermiyor." diye. Bence ülkemizde demokrasinin en büyük açmazı siyasal İslamdır.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt