Biorezonans ve Frekans İle Tedavi

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,346
39
Selamlar;

Aslında Tamamlayıcı Tıp bölümüne yazacaktım fakat konu açmaya müsaade etmiyor, ben de buraya açmayı uygun gördüm.

Biliyorsunuz evrendeki her şeyin bir frekansı ve titreşimi var, insan da buna dahil. Bahsedeceğim tedavi de insan hücrelerinin frekansını temel alıyor. Yaklaşık 30 trilyon civarı hücreden oluşuyormuşuz. Tüm hücrelerimizin belirli bir frekans aralığında titreştiği, ve frekans aralığının dışına çıkan hücreler olduğunda hastalıkların başladığı söyleniyor.

Bildiğim kadarıyla konuya yaklaşımın temeli Nicola Tesla'ya kadar uzanıyor. Rahmetli Azer Bülbül boşu boşuna titremiyormuş anlayacağınız ?

Şaka bir yana, insandaki hücre zarı 70 mikrovolt titreşim ile çalışıyormuş. Bu 40 ve altına düştüğünde hastalıkların başladığı iddia ediliyor. Frekans cihazları da titreşimi bozulmuş olan hücreleri normal değerlerine getirerek çalışıyor. Direkt olarak söyleyemeseler de dolaylı yoldan tüm rahatsızlıkların frekans düzenlemesiyle tedavi edilebileceğini iddia ediyorlar.

Kulağa garip gelebilir fakat özellikle Alman'lar bu konuda oldukça ilerideymiş. Onları Japonlar ve Çin'liler takip ediyor. Siemens markasının dahi bu tarz cihazları olduğunu duydum. Sigara, alkol bağımlılığı vb. alışkanlıkları bu yöntem ile tedavi eden klinikler var. Bir tanıdığım tek seansta sigarayı bıraktı. Seans öncesi size son sigaranızı içiriyorlar, akabinde Hasta La Vista Baby ? Dr. Murat Balanlı'nın bu konuda yazdığı ''Titreşim Tıbbı'' adında bir kitabı da mevcut

Bu konuda ün yapmış cihazlar Healy, Diamond Shield Zapper, Heawea. Bir de çok garip isimli bir arkadaş daha var, hatta bunu herkesin içinde telaffuz etmeyin, Scio ?

Bu konularda bilgisi olan var mı ? Özellikle Healy dünya çapında tanınan bir cihaz. Fakat işe yarıyor diyen de var 3 kağıt diyen de. Healy'nin sistemi Herbalife gibi, ağ pazarlama tarzında.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sota Sota ,tamamlayıcı tıp konusunda bölüm açmalısın ,açık bölüm yok :ok
koca karı ilaçları vs havada uçmasın diye yazılmıyordur bizde tamalayıcı tıp deyince hacamat'tı sülüktü işler değişiyor hacı amcanın hanımı kabız olmuş hanımının haline üzülmüş yadım etmeye çalışmış

aklına bir fikir gelmiş hortumu almış hanımının makağına yerleştirmiş gitmiş hortumu takıp musluğu açmış

yardım edeyim derken hanımını öldürdü yaşanmış gerçek olaydır haberlere çıktı garip olaylarda oluyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
koca karı ilaçları vs havada uçmasın diye yazılmıyordur bizde tamalayıcı tıp deyince hacamat'tı sülüktü işler değişiyor hacı amcanın hanımı kabız olmuş hanımının haline üzülmüş yadım etmeye çalışmış

aklına bir fikir gelmiş hortumu almış hanımının makağına yerleştirmiş gitmiş hortumu takıp musluğu açmış

yardım edeyim derken hanımını öldürdü yaşanmış gerçek olaydır haberlere çıktı garip olaylarda oluyor
O zaman o bölüm tamamen kaldırılsın :)

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,346
39
Emekli sağlık personeli olan bir yakınıma, konuda bahsettiğim HeaWea frekans tedavi cihazını sipariş ettik. Kazık mı yedik yoksa cihaz gerçekten işe yarıyor mu ilerleyen zamanlarda test edip göreceğiz. İnşallah rahmetli Azer Bülbül abimiz yanılmıyordur :) İçimizde hafiften ''Düdüklendik'' hissiyatı da yok değil hani ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Emekli sağlık personeli olan bir yakınıma, konuda bahsettiğim HeaWea frekans tedavi cihazını sipariş ettik. Kazık mı yedik yoksa cihaz gerçekten işe yarıyor mu ilerleyen zamanlarda test edip göreceğiz. İnşallah rahmetli Azer Bülbül abimiz yanılmıyordur :) İçimizde hafiften ''Düdüklendik'' hissiyatı da yok değil hani ?

Hayırlı olsun,kullanınca belli olur zaten ,gelişmeleri aktarırsın bize :ok

Geri
Üst Alt