BİM de FLORA Kasalı SEG Klima satışı 5-11 Temmuz

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Vestel'i bir daha telefon konusunda yaşattıkları mağduriyet yüzünden evime sokmayı düşünmüyorum bu sene marketler pek klima kampanyası yapmadı.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,546
S.a aranıza yeni katıldım tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

SEG klimayı bende almak istiyorum ama bimde çalışan arkadaşlar tanıdıklarına ayrıldığı için bana kalırmı bilmiyorum.

Bende bu sebepten dolayı alternatif ürün arayışındayım yardımcı olursanız sevinirim. Benim alternatif olarak bulduğum ürün;

''Herşey çok güzel olacak'' diyor ve şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Merhaba hosgeldınız. Paylastıgınız urun mıdea uretımıdır. kronık,bılınen sorunları yoktur.
Ekstra fonkıyonu bulunmayan fıyat/fayda urundur Hayırlı Olsun :kiskis

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,546
bu ürün ile bim deki bu ürün arasındayım aradaki farka değermi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Birde bu güncel fiyatlı flora var
Flora sogutmada verımlılık olarak 1 tık daha ıyı, Blanc SEER 6.1 , Flora 6.5 (Yuksek rakam daha ıyıdır)

Mıdea fazladan bırkac fonksıyon bulunmakta Vıtes modu,Benı ızle, Opsiyonel Wifi kit

Fonksiyonlar benı ılgılendırmez dersenız Vestel Florayı tavsıye ederım.

D Çevrimdışı

dodoo

Aktif Üye
17 Haz 2019
52
31
Sota Sota seg ile lg dual plus arasındayım ben :) En son 2 ye düşürdük alternatifi var mıdır bir yorumunuz :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,546
Siz hangisini tercih ederdiniz SEG mi Vessen mi
Vessen neden mi.

Midea klimalarda kompresor calisma skalasi 25 bölünmüştür.
ortamin ihtiyacina gore cihaz en uygun devri bulmasi daha kolay olur.

Biraz daha acalim mevzuyu.
Aracinizla rampa cikiyorsunuz.
5. viteste yemiyor 4. vites araba bagiriyor.
arada bir vites daha olsa tam ihtiyacini karsilacak ama yok.

ayni durum klimalardada gecerlidir.
bize yarari.?

ust devirde calisir icerisi buz gibi olur termostat yapar
alt devirde calisir icerisi isinmaya baslar
klimanin daha az enerji tuketmesi saglar
daha az vibrasyon ve ses siddeti olarak geri doner.

K Çevrimdışı

korsalserbay

Yeni Üye
2 Tem 2019
5
32
Vessen neden mi.

Midea klimalarda kompresor calisma skalasi 25 bölünmüştür.
ortamin ihtiyacina gore cihaz en uygun devri bulmasi daha kolay olur.

Biraz daha acalim mevzuyu.
Aracinizla rampa cikiyorsunuz.
5. viteste yemiyor 4. vites araba bagiriyor.
arada bir vites daha olsa tam ihtiyacini karsilacak ama yok.

ayni durum klimalardada gecerlidir.
bize yarari.?

ust devirde calisir icerisi buz gibi olur termostat yapar
alt devirde calisir icerisi isinmaya baslar
klimanin daha az enerji tuketmesi saglar
daha az vibrasyon ve ses siddeti olarak geri doner.

Teşekkürederim

E Çevrimdışı

erhankilic0660

Yeni Üye
23 Haz 2019
29
31
Bugün gittigidiyor da Vestel flora doğa modeli 2469 tl süper fırsat adı altında . Bu fiyatı görünce Vestel bayiye gittim aynı ürüne 2800 tl fiyat verildi .baska Vestel bayisi bu modelde kasada ekran yok gözükmüyor dedi ,bir tanesi 10yıl garanti veriyoruz belki onlar vermiyordur dedi kafamı karıştırdı ancak klima sonuçta arıza verirse gittigidiyor u değil Vestel’i arayacağım garanti aynı olmazmıdırn? .yukardaki harici 2sorum olacak
1) linkte gördüğünüz gittigidiyor da satılan üründe dış ünite vb dandik bişey mi eklediler fiyatı böyle uygun , yoksa 2469 tl güzel bi kampanyamı
2) bim e gelecek ürüne 2300 mü vereyim yoksa gönül rahatlığı ile gittigidiyor dan bu ürünü mü alayım

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,546
Bugün gittigidiyor da Vestel flora doğa modeli 2469 tl süper fırsat adı altında . Bu fiyatı görünce Vestel bayiye gittim aynı ürüne 2800 tl fiyat verildi .baska Vestel bayisi bu modelde kasada ekran yok gözükmüyor dedi ,bir tanesi 10yıl garanti veriyoruz belki onlar vermiyordur dedi kafamı karıştırdı ancak klima sonuçta arıza verirse gittigidiyor u değil Vestel’i arayacağım garanti aynı olmazmıdırn? .yukardaki harici 2sorum olacak
1) linkte gördüğünüz gittigidiyor da satılan üründe dış ünite vb dandik bişey mi eklediler fiyatı böyle uygun , yoksa 2469 tl güzel bi kampanyamı
2) bim e gelecek ürüne 2300 mü vereyim yoksa gönül rahatlığı ile gittigidiyor dan bu ürünü mü alayım

A Ado alıntı

Flora serisinde yeni nesil üretimleri DOĞA-ARYA gibi statülere ayırdılar.
Mesela Doğa serisinin normal Floraya nazaran tek artısı ısıtam verimliliğinin daha yüksek olması lakin kullanılan kompresör, kondanser, Dış ünite fan mptpru vs aynı, Yalnız Kontrol paneli değişik. (Kompresörü kontrol eden sistem)

ARYA serisinde ise daha arındırılmış bir sonuç var, mesela diğer floralarda kondanser 1,5 sıra ve 3 girişli iken, ARYA serisinde tek sıralı kondanser bulunur.

Daha basit mekânlar ve iklim koşullarının daha hafif olduğu yerler için kullanılır bu model.

Bana göre pazarlama taktikleri olsa da, yine de doğru bilgiyi biz paylaşalım, kullanıcılar karar versin :ok

K Çevrimdışı

korsalserbay

Yeni Üye
2 Tem 2019
5
32
İnverter klimaları hiç kapatmadan kullanırsak daha az yakacağı söyleniyor. Yani hiç kapatmadan kullanmadan kastım işe bile giderken kapatmadan git diyorlar bu ne kadar doğru bana çok saçma geldi ama sormak istedim.

E Çevrimdışı

erhankilic0660

Yeni Üye
23 Haz 2019
29
31
Abicim hangisini alayım :) bimden 2300tlye seg mi yoksa gittigidiyordan 2469 tl ye flora doğa yımı :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt