Bilinçlendirme adına video isteği

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,059
Sn . yetkiler bilinçlendirme adına video isteği !!!

Tartışılıp , çeşitli fikirler yazılıp , avukatlardan vs gibi destek alınıp , firmaların kabul ettiği sistemler .

Ürünlerin kargo taşınması , teslimi aşaması ve bilğilendirilmeler .
Ürün kutusunun nasıl açılmalı ve bilğilendirmeler
Geri iade kargo gönderimi nasıl olmalıdır ve bilğilendirmeler .

Orj Kutusu , köpükleri ile vs gibi ( geri iade )

Başka kutu ve köpük var yok ( geri iadesi )
Firmalarda kutu ve köpükleri farklı kutu ve köpük . ( kalınlık ve dizayn )

Teşekkürler .

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sizin cümlelere başlama ve bitirme şekilleriniz oldukça enteresan o nedenle çok zaman cevap yazıp yazmama konusunda tereddüt ediyorum.
Bu şekilde yazmanızın önemli bir nedeni var mı?

Değindiğiniz konular bu derece önemli iken yazım konusundaki özensizliğiniz merak uyandırıcı :alala

Mesela sizin yazınızı olduğu gibi kopyaladım, aşağıya yapıştırıp sizin satırlarınız altına olabilecek uygun satırları ekledim. Başlanmış bir cümlenin bitirilmesi, Değinilmek istenen konunun vurgulanması ve satırın yani cümlenin kapatılması gerekmez mi sizce de? Sizce ilgili satırlar yerine kalın olarak belirttiğim yazı daha uygun olmaz mı? (Tarz anlamında)

Sn . yetkiler bilinçlendirme adına video isteği !!!
Sayın Yetkililer, tüketicileri bilgilendirme adına video isteklerim söz konusu. Şöyle ki;

Tartışılıp , çeşitli fikirler yazılıp , avukatlardan vs gibi destek alınıp , firmaların kabul ettiği sistemler .
Tartışılıp, çeşitli fikirler yazılıp, avukatlardan ve konu hakkında bilgili mercilerden destek alınıp firmaların kabul ettiği sistemler öğrenilebilir.

Ürünlerin kargo taşınması , teslimi aşaması ve bilğilendirilmeler .
Ürünlerin kargo süreci, teslim aşaması ve bilgilendirmeler ile ilgili içerik üretilebilir.
Ürün kutusunun nasıl açılmalı ve bilğilendirmeler
Ürünün kutusunun nasıl açılması gerektiğine dair bilgilendirici içerik üretilebilir.
Geri iade kargo gönderimi nasıl olmalıdır ve bilğilendirmeler .
İADE prosedürü nasıl ilerler ve nasıl olmalıdır hakkında bilgilendirme yapılabilir. (Orj kutusu köpükleri vs)

Orj Kutusu , köpükleri ile vs gibi ( geri iade )

Başka kutu ve köpük var yok ( geri iadesi )
Firmalarda kutu ve köpükleri farklı kutu ve köpük . ( kalınlık ve dizayn )

Teşekkürler .

Son olarak genele yazmak istiyorum ki bu konuda hassas davranmaya çalışıyorum.

GERİ İADE diye bir kavram Türkçemizde uygun bir kullanım şekli değildir.

Aaaabi depoyu FULL DOLDURDUM demek gibi bir şey zaar.

İade nin kelime anlamı zaten GERİ VERMEK demektir.

''Geri İade ettim'' dediğinizde geri geri verdim, iade iade ettim demekten farklı olmamış oluyor.

Bakınız İADE kelime anlamı

iade.png

İade ettim veya Geri verdim seçeneklerinden birisi kullanılmalıdır.

Sn istanbul istanbul
Bu derece faydalı içerikler üreten veya içeriklere faydalı destek sunan bir üyemiz olarak sizin bu yazı tarzınız bizleri üzmektedir bilginiz olsun istedim.

Umarım sizi kırmadan düşüncelerimi ifade edebilmişimdir

Görüşmek Üzere ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yukarıdaki mesajımdan bağımsız olarak sevgili istanbul istanbul oldukça faydalı bir konuya değinmiş.

Mümkün olduğunca bu konulara da değinelim ve hatta aslında arka planda VESTEL ile yaptığım bir görüşme söz konusu. Bir tüketicimizin bana Mail yolu ile ulaşıp bir soru sorması neticesi ben de bir firmanın buna resmi olarak cevap verip vermeyeceğini merak ederek kendilerine yazdım, Birkaç gündür cevap bekliyordum, aslına bakarsanız cevap vereceklerinden de emin değildim lakin takriben 1 saat kadar önce benimle görüşerek bu konuyu cevaplamak istediklerini, dilersem yazılı da cevap verebileceklerini ifade ettiler, kendilerine şu cevabı yazdım.

vstl.png

Yani ''gönüllerimiz birmiş'' diyelim sevgili istanbul istanbul aynı amaçlar uğruna mücadeleye devam edeceğiz hep birlikte.

Katkı ve katılımlarınızdan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. :ok

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Aslında arkadaşımız önemli konulara değiniyor ama yazım hataları nedeniyle anlamakta zorlanıyorum.Yazdıklarını mümkün olduğu kadar okumaya ve anlamlandırmaya çalışıyorum.Cep telefonundan foruma girdiğini ve yazdığını,bu sorunların o yüzden olduğunu yazmıştı bir ara. :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bir şeyler anlatmaya çalışıyor ancak tam olarak anlaşılmıyor sanki google translate ile çevrilmiş gibi :hmm:alala

Aslında arkadaşımız önemli konulara değiniyor ama yazım hataları nedeniyle anlamakta zorlanıyorum.Yazdıklarını mümkün olduğu kadar okumaya ve anlamlandırmaya çalışıyorum.Cep telefonundan foruma girdiğini ve yazdığını,bu sorunların o yüzden olduğunu yazmıştı bir ara. :ok
Benim sevgili istanbul istanbul a verdiğim ilk cevabı görünce hiç şaşırmayacaksınız ,bulursam buradan link vereceğim mutlaka ,ama yanlış hatırlamıyorsam "yurt dışından mı yazıyorsun" demiştim ,hatta "google çeviri" dedim ,bayağı da oldu hani ,yeni de değil :hihi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi o nedenle yazma gereği duydum.

Duyarlı ve etkin bir arkadaşımız ancak hakikaten yazdıklarını anlamakta zorlanıyorum.

Bizlere çok faydalı konulara değiniyor, ancak encode edebilmek zaman alıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt