Bilgisayarımın ses sorunu

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
11111.jpg

anakart asus P5KPL-AM-SE
Windows hangi sürüm ve kaç bit?

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
birşey sormak istiyorum.bu programda sürücü güncellemeleri diye bölüm var.tıkladığımda bu sayfaya yönlendiriyor.oradan indirip kurayım mı ?

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
birşey sormak istiyorum.bu programda sürücü güncellemeleri diye bölüm var.tıkladığımda bu sayfaya yönlendiriyor.oradan indirip kurayım mı ?

Bu programı ücretli olarak biliyorum ücretsiz olsa da ben kimseye önermiyorum bu tür uygulamaları . Sizin sürücülerinizi ekledim yine de karar sizin

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Bu adresten bilgisayarınıza uygun 32 veya 64 bit driver'ı indirin derim.
Ses çipi Realtek değilse yüklenmeyecektir zaten.
Ama Windows High Definition Audio olarak tanıdıysa, o yüksek ihtimalle Realtek'dir.

B beyzabetül

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472

Bu adresten bilgisayarınıza uygun 32 veya 64 bit driver'ı indirin derim.
Ses çipi Realtek değilse yüklenmeyecektir zaten.
Ama Windows High Definition Audio olarak tanıdıysa, o yüksek ihtimalle Realtek'dir.

B beyzabetül
realteki kaldırdıktan sonra düzelmiş gibi gözüküyor.bu programın sorunumla ne alakası olabilir.çakışma falan mı oluyordu.zaten silme işlemınde bu kaldırıldı ben kendım denetım masasından kaldırmadım.ama tekrar yüklemem gerek.bu şekılde ses kötü çıkıyor

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
realteki kaldırdıktan sonra düzelmiş gibi gözüküyor.bu programın sorunumla ne alakası olabilir.çakışma falan mı oluyordu.zaten silme işlemınde bu kaldırıldı ben kendım denetım masasından kaldırmadım.ama tekrar yüklemem gerek.bu şekılde ses kötü çıkıyor

İşte, verdiğim linkte driver ile birlikte programı da var.
Site Realtek'in zaten bir sorun olmaz.

32bits Vista, Windows7, Windows8, Windows8.1, Windows10 Driver only (Executable file)

64bits Vista, Windows7, Windows8, Windows8.1, Windows10 Driver only (Executable file)

Bu ikisinden birini indireceksiniz, sisteminize göre.
Önceden doğrudan link veriyorlardı ama şimdi e-posta adresine link göndermeye başlamışlar.
Gelen linke tıklayıp, soruyu yanıtlayıp, indirme bitene kadar sekmeyi açık bırakmanız yeterli.

Dosyayı indirip kontrol ettim, içinde Realtek uygulaması mevcut.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
İşte, verdiğim linkte driver ile birlikte programı da var.
Site Realtek'in zaten bir sorun olmaz.

32bits Vista, Windows7, Windows8, Windows8.1, Windows10 Driver only (Executable file)

64bits Vista, Windows7, Windows8, Windows8.1, Windows10 Driver only (Executable file)

Bu ikisinden birini indireceksiniz, sisteminize göre.
Önceden doğrudan link veriyorlardı ama şimdi e-posta adresine link göndermeye başlamışlar.
Gelen linke tıklayıp, soruyu yanıtlayıp, indirme bitene kadar sekmeyi açık bırakmanız yeterli.

Dosyayı indirip kontrol ettim, içinde Realtek uygulaması mevcut.
üstte linki verilmişti oradan indirip kurdum.şuanlık sorun herhangi bir sorun gözükmüyor.yine sorun yaşarsam yazarım

yardım eden tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt