Bilgisayar sürücüleri driver ve formattan sonra programları

V Çevrimdışı

veli1990

Aktif Üye
17 Eki 2017
73
Merhaba Adım Veli DİNÇER 
ben bilgisayardan anlıyorum yazılımsağı olarak yazılım yapmaktan pek anlamam ama şu yazılımı bul derseniz o zaman bulmaya çalışırım ,
bilgisayar için bilgisayar sürücüleri driver ve formattan sonra programları 
benden isteyebilirsiniz 
bu konu başlık altından

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Cvp: Bilgisayar sürücüleri driver ve formattan sonra programları

Veli kardeşim emeğine sağlık. Benim pc de WOT kaynaklı bir kasıntı var, uzun yıllar oldu formatsız kullanıyorum ama kasıntıyı da hissediyorum. Sanırım yakın zamanda format şart, o zaman kapını çalarım mutlaka.  :ok:

V Çevrimdışı

veli1990

Aktif Üye
17 Eki 2017
73
Cvp: Bilgisayar sürücüleri driver ve formattan sonra programları

Ado' Alıntı:
Veli kardeşim emeğine sağlık. Benim pc de WOT kaynaklı bir kasıntı var, uzun yıllar oldu formatsız kullanıyorum ama kasıntıyı da hissediyorum. Sanırım yakın zamanda format şart, o zaman kapını çalarım mutlaka.  :ok:

ben hep burdayım

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
@veli1990 kardesim istersen

Bilgisayar baslik olusturalim
Elindeki yazilimlari

Bu baslik altinda paylasmak istermisin

Bende destek veririm yazilim anlaminda

V Çevrimdışı

veli1990

Aktif Üye
17 Eki 2017
73
Sota' Alıntı:

Elindeki yazilimlari

isteyen olursa o zaman paylaşarım çünkü yanlış yazılımı yükleyebilirler insanlar bilgisayara

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
ozaman ben musaıt zaman ılgılı konu baslıgını acayım :ok:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
delibozuq' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Üyelik sorunu yaşadığını belirtip mail üzerinden bilgi isteyen Cem Tcm Arkadaşım;

aynı mail adresine hangi üye adı ile kaydolup nasıl bir sorun yaşadığınızı da belirtirseniz arkadaşlarımız ilgilenecektir.

Sorunuzun cevabına gelirsek,

Regal 32R4025HB model ürün MB140 anakart ile sahaya sürülen ilk ürünlerdir, eski forumdaki yazılarımı takip ettiyseniz sizlere MB82 lerin tahtlarını MB140 anakartlara bırakacağını yazdığımı hatırlarsınız, işte bu anakart o yeni nesil olan anakartlardandır. Mstar işlemci kullanılır. 50R de ise qualcom mevcuttur.

Size her iki ürünün teknik dokümanlarına erişim yetkisi açtım, siz okuduktan sonra kapatacağım, kontrolünüz bitince bilgi verin lütfen. 

https://drive.google.com/drive/folders/0B7g7XN7Ups-nQm9VUWtfcUdVeW8?usp=sharing

İlginiz alakanız için çok teşekkür ederim. Açıkça söylemek gerekirse ben sizi dh forumdan biliyorum. Oraya girişte sıkıntım vardı yazamadığım içim mail attım ve sizde ilgisiz bırakmadınız. Sağolun. 

Bu foruma üye oldum. Ve kısmetse yaşadığım tecrübeleri burada paylaşıp faydalı olurum umarım. 

Televizyonlarım onay aldı ve çıkışı sağlandı en geç bir hafta içinde elimde olacağı söylendi ama tahminen daha erken gelecek. Vestel servisi bu konuda hızlı davranıyor. 

Ben televizyon modellerimde hangi panel kullanılmış onhda merak etmiştim. Bilginiz dahilindeyse yazarsanız sevinirim.

veli1990' Alıntı:
Merhaba Adım Veli DİNÇER 
ben bilgisayardan anlıyorum yazılımsağı olarak yazılım yapmaktan pek anlamam ama şu yazılımı bul derseniz o zaman bulmaya çalışırım ,
benden isteyebilirsiniz 
bu konu başlık altından

Sota' Alıntı:

Elindeki yazilimlari

Sota' Alıntı:

coklu alıntı test

@Ado

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sota' Alıntı:
delibozuq' Alıntı:
İlginiz alakanız için çok teşekkür ederim. Açıkça söylemek gerekirse ben sizi dh forumdan biliyorum. Oraya girişte sıkıntım vardı yazamadığım içim mail attım ve sizde ilgisiz bırakmadınız. Sağolun. 

Bu foruma üye oldum. Ve kısmetse yaşadığım tecrübeleri burada paylaşıp faydalı olurum umarım. 

Televizyonlarım onay aldı ve çıkışı sağlandı en geç bir hafta içinde elimde olacağı söylendi ama tahminen daha erken gelecek. Vestel servisi bu konuda hızlı davranıyor. 

Ben televizyon modellerimde hangi panel kullanılmış onhda merak etmiştim. Bilginiz dahilindeyse yazarsanız sevinirim.

veli1990' Alıntı:
Merhaba Adım Veli DİNÇER 
benden isteyebilirsiniz 
bu konu başlık altından

Sota' Alıntı:

Elindeki yazilimlari

Sota' Alıntı:

coklu alıntı test

@Ado

Cevapla buton test

(EDİT, CEVAPLA butonunda alıntı yapıyıor)
@Sota

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
veli1990' Alıntı:
Merhaba Adım Veli DİNÇER 
benden isteyebilirsiniz 
bu konu başlık altından

Hocam Benim Bilgisayarımda windows vista home premium 32 bit var google ve bildiğim kadarıyla çoğu programlar vistadan desteği çekti windows 7 home premium a geçmek istiyorum bunun için nasıl bir yol izlemem gerekiyor bilmiyorum, çünkü tek korkum bilgisayarda bulunan resim müzik belgeler programların silinmesinden korkuyorum geçişte, bu konuda düşünceleriniz nedir bilgi alabilirmiyim bunu kendi kendime başarmam mümkünmü yoksa piyasada bulunan bilgisayarcılara yaptırmak akıllı bir çözüm mü olur teşekkürler

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Apollon07' Alıntı:
veli1990' Alıntı:
Merhaba Adım Veli DİNÇER 
benden isteyebilirsiniz 
bu konu başlık altından

Hocam Benim Bilgisayarımda windows vista home premium 32 bit var google ve bildiğim kadarıyla çoğu programlar vistadan desteği çekti windows 7 home premium a geçmek istiyorum bunun için nasıl bir yol izlemem gerekiyor bilmiyorum, çünkü tek korkum bilgisayarda bulunan resim müzik belgeler programların silinmesinden korkuyorum geçişte, bu konuda düşünceleriniz nedir bilgi alabilirmiyim bunu kendi kendime başarmam mümkünmü yoksa piyasada bulunan bilgisayarcılara yaptırmak akıllı bir çözüm mü olur teşekkürler

benim pc de kiorijinal yazılım Win7 lisanslı. Malum Micrsosoft altında mutlaka beklentisi olan bir kıyak yaptı ve ücretsiz win10 a taşıdı sistemi, en güzeli iste, sistem komple değişti ama tarayıcılarımdaki sık kullanılanlar dahil en ufak değişim yaşamadım hayatımd yaptığım en iyi işletim sistemi geçişi buydu.

Tabi bu geçiş olalı sanırım 2 yıla yakın oldu, dolayısı ile aslında benim laptop iyi bir format istiyor da, ben de sizin gibi ne yedeklemelerle ne de başka bir şeyle uğraşmak istemiyorum.

Bu anlamda ben de format atamak yerine bu kasılmaları ortadan kaldıracak iyi bir sistem temizleme programı ve ücretsiz stabil bir antivirüs yazılımı tavsiyesi alabilirim.  :ok:

@Veli1990

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
Windows 10 Sıfırla Ozellıgı Mevcut

Ister Sana Temız Kurum Yapıyor
Istersen Dosyaları Saklayıp Sadece Sıstemı Sılıyor :ok:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sota' Alıntı:

Aha yeni bir şey daha öğrenmiş oldum, Hemen kurcalayıp bulayım ki haftasonu gece yarısı herkes uyurken aradan çıkartayım o işi, Bu pc benim elim ayağım :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sota' Alıntı:

Aha yeni bir şey daha öğrenmiş oldum, Hemen kurcalayıp bulayım ki haftasonu gece yarısı herkes uyurken aradan çıkartayım o işi, Bu pc benim elim ayağım :)

V Çevrimdışı

veli1990

Aktif Üye
17 Eki 2017
73
Ado' Alıntı:
Apollon07' Alıntı:

benim pc de kiorijinal yazılım Win7 lisanslı. Malum Micrsosoft altında mutlaka beklentisi olan bir kıyak yaptı ve ücretsiz win10 a taşıdı sistemi, en güzeli iste, sistem komple değişti ama tarayıcılarımdaki sık kullanılanlar dahil en ufak değişim yaşamadım hayatımd yaptığım en iyi işletim sistemi geçişi buydu.

Tabi bu geçiş olalı sanırım 2 yıla yakın oldu, dolayısı ile aslında benim laptop iyi bir format istiyor da, ben de sizin gibi ne yedeklemelerle ne de başka bir şeyle uğraşmak istemiyorum.

Bu anlamda ben de format atamak yerine bu kasılmaları ortadan kaldıracak iyi bir sistem temizleme programı ve ücretsiz stabil bir antivirüs yazılımı tavsiyesi alabilirim.  :ok:

@Veli1990

Merhabalar 
windows 10 a yükseltme yaptıysanız  bu iyi değildir windows 7 nin üstünden windows 10 a yükseltmelerde bilgisayarda kasma ve yavaşlama sorunlar olabilir windows 10 temiz kurulum yapmanızı öneriyorum ve düşük sistem gereksinimlerinde windows 10 kasma yavaşlatma olur 
bilgisayarınızı özellikleri paylaşabilir misin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri